Πρόγραμμα Παίδων Μπάσκετ 2012-13
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2012-13…
1ος Όμιλος: Πανηλειακός – Αιγέας – ΑΕ Λεχαινών – Κόροιβος Αμ. …
2ος Όμιλος: Ηρακλής Πύργου, Ολυμπιονίκης, Ίφιτος Πύργου, ΑΓΕ Ζακύνθου…
3ος Όμιλος: Γλαύκος, Γαλήνη, Αγυιά, Σπόρτιγκ, Αχαγιά ’82, Προμηθέας…
4ος Όμιλος: Παναχαϊκή, Απόλλων Πατρών, Απολλωνιάδα, Έσπερος ΑΟΠΑ, Αχαιός ’47, ΕΑΠ…
5ος Όμιλος: Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ, Ληξούρι, ΕΑ Παραλίας, Κεφαλονιά, Ολυμπιάδα, Ήφαιστος/Αχιλλέας…
(4ος ΟΜΙΛΟΣ)
-Α' ΓΥΡΟΣ-
1η Αγωνιστική…
Κυριακή 23.9.12
Κλ. ΠΓΕ (7μ.μ.): Παναχαϊκή-Απολλωνιάδα 30 - 57
Κλ. Ταραμπούρα (7μ.μ.): Αχαιός ‘47-ΕΑΠ 29 - 69
Δημ. Αλεξιώτισσας (8μ.μ.): Έσπερος ΑΟΠΑ-Απόλλων Π. 95 - 12
2η Αγωνιστική…
Κυριακή 30.9.12
Κλ. Περιβόλας (2μ.μ.): Απολλωνιάδα- Έσπερος ΑΟΠΑ 50 - 35
Κλ. ΕΑΠ (3μ.μ.): ΕΑΠ-Παναχαϊκή 33 - 39
Κλ. Περιβόλας (4μ.μ.): Απόλλων Π.-Αχαιός ‘4743 - 38
3η Αγωνιστική…
Κυριακή 7.10.12
Δημ. Αλεξιώτισσας (6μ.μ.): Έσπερος ΑΟΠΑ-ΕΑΠ 45 - 50
Κλ. ΠΓΕ (7μ.μ.): Παναχαϊκή-Αχαιός ‘47 63 - 29
Κλ. Περιβόλας (9μ.μ.): Απόλλων Π.-Απολλωνιάδα 13 - 66
4η Αγωνιστική…
Κυριακή 14.10.12
Κλ. ΕΑΠ (3μ.μ.): ΕΑΠ-Απολλωνιάδα 27 - 43
Κλ. ΠΓΕ (7μ.μ.): Παναχαϊκή-Απόλλων Π. 57 - 40
Κλ. Ταραμπούρα (8μ.μ.): Αχαιός ‘47- Έσπερος ΑΟΠΑ 16-64
5η Αγωνιστική…
Κυριακή 21.10.12
Κλ. Περιβόλας (2μ.μ.): Απόλλων Π.-ΕΑΠ 33-50
Δημ. Αλεξιώτισσας (8μ.μ.): Έσπερος ΑΟΠΑ-Παναχαϊκή 46-37
Κλ. Περιβόλας (9μ.μ.): Απολλωνιάδα-Αχαιός ‘47 94-29
-Β' ΓΥΡΟΣ-
6η Αγωνιστική…
Κυριακή 28.10.12
Κλ. Περιβόλας (2μ.μ.): Απόλλων Π.-Έσπερος ΑΟΠΑ 22-44
Κλ. ΕΑΠ (3μ.μ.): ΕΑΠ-Αχαιός ’47 63-26
Κλ. Περιβόλας (9μ.μ.): Απολλωνιάδα-Παναχαϊκή 54-21
7η Αγωνιστική…
Κυριακή 4.11.12
Κλ. Ταραμπούρα (5μ.μ.): Αχαιός ‘47-Απόλλων Π. 43-42
Κλ. ΠΓΕ(7μ.μ.): Παναχαϊκή-ΕΑΠ 32-31
Δημ. Αλεξιώτισσας (8μ.μ.): Έσπερος ΑΟΠΑ-Απολλωνιάδα 31-56
8η Αγωνιστική…
Κυριακή 11.11.12
Κλ. Περιβόλας (2μ.μ.): Απολλωνιάδα-Απόλλων Π. 75-46
Κλ. ΕΑΠ (3μ.μ.): ΕΑΠ-Έσπερος ΑΟΠΑ 48-20
Κλ. Ταραμπούρα (5.30μ.μ.): Αχαιός ‘47-Παναχαϊκή 36-45
9η Αγωνιστική…
Κυριακή 18.11.12
Κλ. Περιβόλας (2μ.μ.): Απόλλων Π.-Παναχαϊκή 12-69
Δημ. Αλεξιώτισσας (8μ.μ.): Έσπερος ΑΟΠΑ-Αχαιός ‘47 56-37
Κλ. Περιβόλας (9μ.μ.): Απολλωνιάδα-ΕΑΠ 51-22
10η Αγωνιστική…
Κυριακή 25.11.12
Κλ. ΕΑΠ (3μ.μ.): ΕΑΠ-Απόλλων Π.
Κλ. Ταραμπούρα (6μ.μ.): Αχαιός ‘47-Απολλωνιάδα
Κλ. ΠΓΕ (7μ.μ.): Παναχαϊκή-Έσπερος ΑΟΠΑ 62-45
-Β' ΓΥΡΟΣ-
1ος Όμιλος: Κόροιβος, Ολυμπιονίκης, Απολλωνιάδα, Αιγέας...
2ος Όμιλος: Ηρακλής Πατρών, Ληξούρι, Γλαύκος, Προμηθέας...
3ος Όμιλος: Παναχαϊκή, Σπόρτιγκ, Ολυμπιάδα, ΕΑΠ, Ήφαιστος/Αχιλλέας...
(3ος ΟΜΙΛΟΣ)
-Α' Γυρος-
1η αγωνιστική (2.12.12)...
Κλ. Ταραμπούρα (4μ.μ.): Ολυμπιάδα Π. - Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου 40-35
Κλ. «Αγ. Διονυσίου» (3μ.μ.): ΕΑΠ – Παναχαϊκή 48-45
2η αγωνιστική (9.12.12)...
Κλ. Καμαρών (5μ.μ.): Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου – Σπόρτιγκ 38-64
Κλ. ΠΓΕ (9μ.μ.): Παναχαϊκή - Ολυμπιάδα Π. 46-57
3η αγωνιστική (16.12.12)...
(15/12) Δημ. Κλ. «Αλεξιώτισσας» (8μ.μ.): Σπόρτιγκ – Παναχαϊκή 65-36
Κλ. Ταραμπούρα (3.30μ.μ.): Ολυμπιάδα Π. – ΕΑΠ 42-30
4η αγωνιστική (23.12.12)...
Κλ. «Αγ. Διονυσίου» (3μ.μ.): ΕΑΠ – Σπόρτιγκ 16-56
(20/01/13) Κλ. ΠΓΕ (7μ.μ.): Παναχαϊκή - Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου 35-39
5η αγωνιστική (30.12.12)...
Δημ. Κλ. «Αλεξιώτισσας» (8μ.μ.): Σπόρτιγκ - Ολυμπιάδα Π. 61-29
Κλ. Καμαρών (5μ.μ.): Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου - ΕΑΠ 52-48
-Β' Γύρος-
6η αγωνιστική (06.01.13)...
Κλ. Καμαρών (5μ.μ.): Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου - Ολυμπιάδα Π. 42-51
Κλ. ΠΓΕ (7μ.μ.): Παναχαϊκή – ΕΑΠ 55-45
7η αγωνιστική (12.01.13)...
Δημ. Κλ. «Αλεξιώτισσας» (8.30μ.μ.): Σπόρτιγκ - Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου 51-29
Κλ. Ταραμπούρα (4μ.μ.): Ολυμπιάδα Π. - Παναχαϊκή 55-33
8η αγωνιστική (16.01.13)...
Κλ. ΠΓΕ (4,30μ.μ.): Παναχαϊκή - Σπόρτιγκ 36-58
Κλ. «Αγ. Διονυσίου (3.30μ.μ.)»: ΕΑΠ - Ολυμπιάδα Π. 40-51
9η αγωνιστική (20.01.13)...
Δημ. Κλ. «Αλεξιώτισσας»: Σπόρτιγκ - ΕΑΠ 57-27
(23/12/12) Κλ. Καμαρών: Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου - Παναχαϊκή 38-48
10η αγωνιστική (27.01.13)...
Κλ. Ταραμπούρα (6μ.μ.): Ολυμπιάδα Π. - Σπόρτιγκ 55-56
Κλ. «Αγ. Διονυσίου» (3μ.μ.): ΕΑΠ - Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου 52-34