Tweeter button Facebook button Youtube button
    • «Football League»

      (1η αγωνιστική – 27 Σεπτεμβρίου)…
      Πανελευσινιακός – Παναχαϊκή
      Λάρισα – Λαμία
      Κέρκυρα – Καλλιθέα
      Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας
      Εργοτέλης – Χανιά
      Τρίκαλα – Κισσαμικός
      Απόλλων Σμύρνης – Ζάκυνθος
      Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου

      (2η αγωνιστική – 4 Οκτωβρίου)…
      Λάρισα – Πανελευσινιακός
      Παναχαϊκή – Κέρκυρα
      Λαμία – Παναιγιάλειος
      Καλλιθέα – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Αγροτικός Αστέρας – Τρίκαλα
      Χανιά – Απόλλων Σμύρνης
      Κισσαμικός – Πανσερραϊκός
      Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Βόλου

      (3η αγωνιστική – 11 Οκτωβρίου)…
      Πανελευσινιακός – Κέρκυρα
      Παναιγιάλειος – Λάρισα
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή
      Εργοτέλης – Λαμία
      Τρίκαλα – Καλλιθέα
      Απόλλων Σμύρνης – Αχαρναϊκός
      Πανσερραϊκός – Αγροτικός Αστέρας
      Ολυμπιακός Βόλου – Χανιά
      Ζάκυνθος – Κισσαμικός

      (4η αγωνιστική – 18 Οκτωβρίου)…
      Παναιγιάλειος – Πανελευσινιακός
      Κέρκυρα – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Λάρισα – Εργοτέλης
      Παναχαϊκή – Τρίκαλα
      Λαμία – Απόλλων Σμύρνης
      Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
      Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
      Αγροτικός Αστέρας – Ζάκυνθος
      Χανιά – Κισσαμικός

      (5η αγωνιστική – 25 Οκτωβρίου)…
      Πανελευσινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Εργοτέλης – Παναιγιάλειος
      Τρίκαλα – Κέρκυρα
      Απόλλων Σμύρνης – Λάρισα
      Πανσερραϊκός – Παναχαϊκή
      Ολυμπιακός Βόλου – Λαμία
      Ζάκυνθος – Καλλιθέα
      Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
      Χανιά – Αγροτικός Αστέρας

      (6η αγωνιστική – 1η Νοεμβρίου)…
      Εργοτέλης – Πανελευσινιακός
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα
      Παναιγιάλειος – Απόλλων Σμύρνης
      Κέρκυρα – Πανσερραϊκός
      ΑΕΛ – Ολυμπιακός Βόλου
      Παναχαϊκή – Ζάκυνθος
      Λαμία – Κισσαμικός
      Καλλιθέα – Χανιά
      Αχαρναϊκός – Αγροτικός Αστέρας

      (7η αγωνιστική – 8 Νοεμβρίου)…
      Πανελευσινιακός -Τρίκαλα
      Απόλλων Σμύρνης – Εργοτέλης
      Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Ολυμπιακός Βόλου – Παναιγιάλειος
      Ζάκυνθος – Κέρκυρα
      Κισσαμικός – Λάρισα
      Χανιά – Παναχαϊκή
      Αγροτικός Αστέρας – Λαμία
      Αχαρναϊκός – Καλλιθέα

      (8η αγωνιστική – 15 Νοεμβρίου)…
      Απόλλων Σμύρνης – Πανελευσινιακός
      Τρίκαλα – Πανσερραϊκός
      Εργοτέλης – Ολυμπιακός Βόλου
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Ζάκυνθος
      Παναιγιάλειος – Κισσαμικός
      Κέρκυρα – Χανιά
      Λάρισα – Αγροτικός Αστέρας
      Παναχαϊκή – Αχαρναϊκός
      Λαμία – Παναχαϊκή

      (9η αγωνιστική – 22 Νοεμβρίου)…
      Πανελευσινιακός – Πανσερραϊκός
      Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Σμύρνης
      Ζάκυνθος – Τρίκαλα
      Κισσαμικός- Εργοτέλης
      Χανιά – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Αγροτικός Αστέρας – Παναιγιάλειος
      Αχαρναϊκός – Κέρκυρα
      Καλλιθέα – Λάρισα
      Λαμία – Παναχαϊκή

      (10η αγωνιστική – 29 Νοεμβρίου)…
      Ολυμπιακός Βόλου – Πανελευσινιακός
      Πανσερραϊκός – Ζάκυνθος
      Απόλλων Σμύρνης – Κισσαμικός
      Τρίκαλα- Χανιά
      Εργοτέλης – Αγροτικός Αστέρας
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
      Παναιγιάλειος – Καλλιθέα
      Κέρκυρα – Λαμία
      Παναχαϊκή – Λάρισα

      (11η αγωνιστική – 6 Δεκεμβρίου)…
      Πανελευσινιακός – Ζάκυνθος
      Κισσαμικός – Ολυμπιακός Βόλου
      Χανιά – Πανσερραϊκός
      Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Σμύρνης
      Αχαρναϊκός – Τρίκαλα
      Καλλιθέα – Εργοτέλης
      Λαμία – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
      Λάρισα – Κέρκυρα

      (12η αγωνιστική – 13 Δεκεμβρίου)…
      Κισσαμικός – Πανελευσινιακός
      Ζάκυνθος – Χανιά
      Ολυμπιακός Βόλου -Αγροτικός Αστέρας
      Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός
      Απόλλων Σμύρνης- Καλλιθέα
      Τρίκαλα – Λαμία
      Εργοτέλης – Παναχαϊκή
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Λάρισα
      Κέρκυρα – Παναιγιάλειος

      (13η αγωνιστική – 20 Δεκεμβρίου)…
      Πανελευσινιακός – Χανιά
      Αγροτικός Αστέρας – Κισσαμικός
      Αχαρναϊκός – Ζάκυνθος
      Καλλιθέα – Ολυμπιακός Βόλου
      Λαμία – Πανσερραϊκός
      Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης
      Λάρισα – Τρικαλα
      Κέρκυρα – Εργοτέλης
      Παναιγιάλειος – Αναγέννηση Καρδίτσας

      (14η αγωνιστική – 3 Ιανουαρίου)…
      Αγροτικός Αστέρας – Πανελευσινιακός
      Χανιά – Αχαρναϊκός
      Κισσαμικός – Καλλιθέα
      Ζάκυνθος – Λαμία
      Ολυμπιακός Βόλου – Παναχαϊκή
      Πανσερραϊκός – Λάρισα
      Απόλλων Σμύρνης – Κέρκυρα
      Τρίκαλα – Παναιγιάλειος
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Εργοτέλης

      (15η αγωνιστική – 10 Ιανουαρίου)…
      Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός
      Καλλιθέα – Αγροτικός Αστέρας
      Λαμία – Χανιά
      Παναχαϊκή – Κισσαμικός
      Λάρισα – Ζάκυνθος
      Κέρκυρα – Ολυμπιακός Βόλου
      Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Σμύρνης
      Εργοτέλης – Τρίκαλα

      (16η αγωνιστική – 17 Ιανουαρίου)…
      Καλλιθέα – Πανελευσινιακός
      Αχαρναϊκός – Λαμία
      Αγροτικός Αστέρας – Παναχαϊκή
      Χανιά – Λάρισα
      Κισσαμικός – Κέρκυρα
      Ζάκυνθος – Παναιγιάλειος
      Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
      Τρίκαλα – Απόλλων Σμύρνης

      (17η αγωνιστική – 24 Ιανουαρίου)…
      Πανελευσινιακός – Λαμία
      Παναχαϊκή – Καλλιθέα
      Λάρισα – Αχαρναϊκός
      Κέρκυρα – Αγροτικός Αστέρας
      Παναιγιάλειος – Χανιά
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Κισσαμικός
      Εργοτέλης – Ζάκυνθος
      Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
      Απόλλων Σμύρνης – Πανσερραϊκός

      (Β” ΓΥΡΟΣ)

      (18η  αγωνιστική – 31 Ιανουαρίου)…
      Παναχαϊκή – Πανελευσινιακός
      Λαμία – Λάρισα
      Καλλιθέα – Κέρκυρα
      Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος
      Αγροτικός Αστέρας – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Χανιά – Εργοτέλης
      Κισσαμικός – Τρίκαλα
      Ζάκυνθος – Απόλλων Σμύρνης
      Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός

      (19η  αγωνιστική
      Πανελευσινιακός – Λάρισα
      Κέρκυρα – Παναχαϊκή
      Παναιγιάλειος – Λαμία
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
      Εργοτέλης – Αχαρναϊκός
      Τρίκαλα – Αγροτικός Αστέρας
      Απόλλων Σμύρνης – Χανιά
      Πανσερραϊκός – Κισσαμικός
      Ολυμπιακός Βόλου – Ζάκυνθος

      (20η  αγωνιστική
      Κέρκυρα – Πανελευσινιακός
      Λάρισα – Παναιγιάλειος
      Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Λαμία – Εργοτέλης
      Καλλιθέα – Τρίκαλα
      Αχαρναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
      Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός
      Χανιά – Ολυμπιακός Βόλου
      Κισσαμικός – Ζάκυνθος

      (21η  αγωνιστική
      Πανελευσινιακός – Παναιγιάλειος
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Κέρκυρα
      Εργοτέλης – Λάρισα
      Τρίκαλα – Παναχαϊκή
      Απόλλων Σμύρνης – Λαμία
      Πανσερραϊκός – Καλλιθέα
      Ολυμπιακός Βόλου – Αχαρναϊκός
      Ζάκυνθος – Αγροτικός Αστέρας
      Κισσαμικός – Χανιά

      (22η  αγωνιστική
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανελευσινιακός
      Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
      Κέρκυρα – Τρίκαλα
      Λάρισα – Απόλλων Σμύρνης
      Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
      Λαμία – Ολυμπιακός Βόλου
      Καλλιθέα – Ζάκυνθος
      Αχαρναϊκός – Κισσαμικός
      Αγροτικός Αστέρας – Χανιά

      (23η  αγωνιστική
      Πανελευσινιακός – Εργοτέλης
      Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Απόλλων Σμύρνης – Παναιγιάλειος
      Πανσερραϊκός – Κέρκυρα
      Ολυμπιακός Βόλου – Λάρισα
      Ζάκυνθος – Παναχαϊκή
      Κισσαμικός – Λαμία
      Χανιά – Καλλιθέα
      Αγροτικός Αστέρας – Αχαρναϊκός

      (24η  αγωνιστική
      Τρίκαλα – Πανελευσινιακός
      Εργοτέλης – Απόλλων Σμύρνης
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανσερραϊκός
      Παναιγιάλειος – Ολυμπιακός Βόλου
      Κέρκυρα –  Ζάκυνθος
      Λάρισα – Κισσαμικός
      Παναχαϊκή – Χανιά
      Λαμία – Αγροτικός Αστέρας
      Καλλιθέα – Αχαρναϊκός

      (25η  αγωνιστική
      Πανελευσινιακός – Απόλλων Σμύρνης
      Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
      Ολυμπιακός Βόλου – Εργοτέλης
      Ζάκυνθος – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Κισσαμικός – Παναιγιάλειος
      Χανιά – Κέρκυρα
      Αγροτικός Αστέρας – Λάρισα
      Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή
      Καλλιθέα – Λαμία

      (26η  αγωνιστική
      Πανσερραϊκός – Πανελευσινιακός
      Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός Βόλου
      Τρίκαλα – Ζάκυνθος
      Εργοτέλης – Κισσαμικός
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Χανιά
      Παναιγιάλειος – Αγροτικός Αστέρας
      Κέρκυρα – Αχαρναϊκός
      Λάρισα – Καλλιθέα
      Παναχαϊκή – Λαμία

      (27η  αγωνιστική
      Πανελευσινιακός – Ολυμπιακός Βόλου
      Ζάκυνθος – Πανσερραϊκός
      Κισσαμικός – Απόλλων Σμύρνης
      Χανιά – Τρίκαλα
      Αγροτικός Αστέρας – Εργοτέλης
      Αχαρναϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Καλλιθέα – Παναιγιάλειος
      Λαμία – Κέρκυρα
      Λάρισα – Παναχαϊκή

      (28η  αγωνιστική – 
      Ζάκυνθος – Πανελευσινιακός
      Ολυμπιακός Βόλου – Κισσαμικός
      Πανσερραϊκός – Χανιά
      Απόλλων Σμύρνης – Αγροτικός Αστέρας
      Τρίκαλα – Αχαρναϊκός
      Εργοτέλης – Καλλιθέα
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Λαμία
      Παναιγιάλειος – Παναχαϊκή
      Κέρκυρα – Λάρισα

      (29η  αγωνιστική – 
      Πανελευσινιακός – Κισσαμικός
      Χανιά – Ζάκυνθος
      Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Βόλου
      Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός
      Καλλιθέα – Απόλλων Σμύρνης
      Λαμία – Τρίκαλα
      Παναχαϊκή – Εργοτέλης
      Λάρισα – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Παναιγιάλειος – Κέρκυρα

      (30η  αγωνιστική
      Χανιά – Πανελευσινιακός
      Κισσαμικός – Αγροτικός Αστέρας
      Ζάκυνθος – Αχαρναϊκός
      Ολυμπιακός Βόλου – Καλλιθέα
      Πανσερραϊκός – Λαμία
      Απόλλων Σμύρνης – Παναχαϊκή
      Τρίκαλα – Λάρισα
      Εργοτέλης – Κέρκυρα
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος

      (31η  αγωνιστική – 
      Πανελευσινιακός – Αγροτικός Αστέρας
      Αχαρναϊκός – Χανιά
      Καλλιθέα – Κισσαμικός
      Λαμία – Ζάκυνθος
      Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Βόλου
      Λάρισα – Πανσερραϊκός
      Κέρκυρα – Απόλλων Σμύρνης
      Παναιγιάλειος – Τρίκαλα
      Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας

      (32η  αγωνιστική – 
      Αχαρναϊκός – Πανελευσινιακός
      Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα
      Χανιά – Λαμία
      Κισσαμικός – Παναχαϊκή
      Ζάκυνθος – Λάρισα
      Ολυμπιακός Βόλου – Κέρκυρα
      Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος
      Απόλλων Σμύρνης – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Τρίκαλα –  Εργοτέλης

      (33η  αγωνιστική – 
      Πανελευσινιακός – Καλλιθέα
      Λαμία – Αχαρναϊκός
      Παναχαϊκή – Αγροτικός Αστέρας
      Λάρισα – Χανιά
      Κέρκυρα – Κισσαμικός
      Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος
      Αναγέννηση Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου
      Εργοτέλης – Πανσερραϊκός
      Απόλλων Σμύρνης – Τρίκαλα

      (34η  αγωνιστική – 
      Λαμία – Πανελευσινιακός
      Καλλιθέα – Παναχαϊκή
      Αχαρναϊκός – Λάρισα
      Αγροτικός Αστέρας – Κέρκυρα
      Χανιά – Παναιγιάλειος
      Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
      Ζάκυνθος – Εργοτέλης
      Ολυμπιακός Βόλου – Τρίκαλα
      Πανσερραϊκός – Απόλλων Σμύρνης

    • «Volley League»

      σε λίγο μαζί
    • «Football League» (Νότιος Όμιλος)

      vinieta_b_ethniki_2014_15
      * Κάντε κλικ στο σκορ της Παναχαϊκής και μεταφερθείτε στο ρεπορτάζ του αγώνα…

      Α’ Γύρος…

      1η Αγωνιστική…
      Παρασκευή 10.10.14…
      Απόλλων Σμύρνης-Φωστήρας 1-0 (88’ Κοτσώνης)
      Σάββατο 11.10.14…
      Ηρακλής Ψαχνών-Καλλιθέα 2-0 (36′ Γουόρντεν, 43′ Νάκας)
      Άλιμος-Πανηλειακός 1-1 (5′ Ιωάννου-15′ Τσίτας)
      Επισκοπή-Αχαρναϊκός 1-1 (58′ Δουμάνης-50′ Παπατόλιος)
      Ερμιονίδα-Χανιά 0-0
      Παναιγιάλειος-ΑΕΚ 0-1 (21′ Αραβίδης)
      Ρεπό: Παναχαϊκή

      2η Αγωνιστική…
      Παρασκευή 17.10.14…
      Παναχαϊκή – Ηρακλής Ψαχνών 3-0 (21’ Μπαλού, 30’ πεν. Ντα Κόστα, 94’ Ζλατκόφσκι)

      Χανιά – Φωστήρας 1-0 (76’ Μανωλάς)
      Πανηλειακός – Παναιγιάλειος 0-2 (42′ Μίλιεβιτς, 63′ Σταμόγιαννος)
      Κυριακή 19.10.14…
      Αχαρναϊκός – Ερμιονίδα 0-2 (48’ Βλαχόπουλος, 89’ Όμο)
      ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης 2-1 (61′ Ντακόλ, 85′ πεν. Μάνταλος-45+3′ Γκονζάλες)
      Τετάρτη 22.10.14…
      Καλλιθέα – Άλιμος
      Ρεπό: Επισκοπή

      3η Αγωνιστική (12.10.14)…
      Παρασκευή 24 Οκτωβρίου 2014…
      Χανιά-ΑΕΚ 0-2 (75’ Μάνταλος, 86’ Κολοβέτσιος)
      Σάββατο 25 Οκτωβρίου 2014…
      Φωστήρας-Αχαρναϊκός 0-1 (11’ Ιορδανίδης)
      Ηρακλής Ψαχνών-Άλιμος 0-0
      Κυριακή 26 Οκτωβρίου 2014…

      Απόλλων Σμύρνης-Πανηλειακός 4-2 (4’, 50’, 73’ Ανγκούλο, 31’ Λαγός – 35’ Τσίτας, 89’ Μπουντόπουλος)
      Δευτέρα 27 Οκτωβρίου 2014…
      Παναιγιάλειος-Καλλιθέα 1-0 (19’ Σταμόγιαννος)
      Τετάρτη 3 Δεκεμβρίου 2014…
      Επισκοπή – Παναχαϊκή 1-2 (90′ Μποτωνάκης / 21′ Ντα Κόστα, 40′ Μαρουκάκης)
      Ρεπό: Ερμιονίδα

      4η αγωνιστική (19.10.14)…
      Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014…
      Επισκοπή-Ηρακλής Ψαχνών 2-0 (6’, 72’ Νικόλτσης)
      Άλιμος-Παναιγιάλειος 0-0
      Πανηλειακός-Χανιά 0-3 (24’ Κοντέων, 28’ Πάγκαλος, 30’ Κρητικός)
      Αχαρναϊκός-ΑΕΚ 1-2 (26’ Γέσιτς – 90+1’ Ντακόλ, 90+4’ Μπρέσεβιτς)
      Δευτέρα 3 Νοεμβρίου 2014…
      Παναχαϊκή-Ερμιονίδα 3-0 (24’ Ντα Κόστα, 41’ Στεργίδης, 90+3’ Σκερλετίδης)
      Καλλιθέα-Απόλλων Σμύρνης 0-3 ( 56′ Νανία, 70′ Ανγκούλο, 81′ Λαγός)
      Ρεπό: Φωστήρας

      5η Αγωνιστική (26.10.14)…
      Παρασκευή 7 Νοεμβρίου 2014…
      Φωστήρας-Παναχαϊκή 1-2 (66′ Τσεμπέτσι – 5′ Πατινιώτης, 78′ Μαρουκάκης)
      Κυριακή 9 Νοεμβρίου 2014…
      Ερμιονίδα-Επισκοπή 1-0 (45’ Βλαχόπουλος)
      Ηρακλής Ψαχνών-Παναιγιάλειος 1-2 (78’ Γουόρντεν – 23’ Τζημογιάννης, 53’ Ουρτάδο)
      Χανιά-Καλλιθέα 2-1 (16’ Κοντέων, 46’ Πάγκαλος – 77’ Λόπεθ)
      Αχαρναϊκός-Πανηλειακός 2-1 (26’ Ιορδανίδης, 77’ Καλαμιώτης – 68’ Τσίτας)
      Δευτέρα 10 Νοεμβρίου 2014…
      Απόλλων Σμύρνης-Άλιμος 2-0 (50′ Φαρινόλα, 75′ Κυβελίδης)
      Ρεπό: ΑΕΚ

      6η Αγωνιστική (02.11.14)…
      Κυριακή 30 Νοέμβρη 2014…
      Ερμιονίδα-Ηρακλής Ψαχνών 1-0 (56’ Βλαχόπουλος)
      Επισκοπή-Φωστήρας 2-3 (28’ Νικόλτσης, 45’ αυτ. Αχείμαστος – 4’ Σακελλαρίου, 39’ Μίτκας, 43’ Μουστογιάννης)
      Άλιμος-Χανιά 1-2 (77’ Ιωάννου – 31’ Γκότοβος, 44’ Κρητικός)
      Καλλιθέα-Αχαρναϊκός 1-1 (47’ Λόπες – 51’ Γιέσιτς)
      Παναχαϊκή-ΑΕΚ 1-3 (80’ Γκατιάγκα – 3’ πεν. Ντακόλ, 31’ Πλατέλλας, 90’ Μπαρμπόσα)
      Δευτέρα 1 Δεκέμβρη 2014…
      Παναιγιάλειος-Απόλλων Σμύρνης 1-1 (15’ Ιωάννου – 45’+1’ Φαρινόλα)
      Ρεπό: Πανηλειακός

      7η Αγωνιστική (9.11.14)…
      Παρασκευή 5 Δεκεμβρίου 2014…
      Ηρακλής Ψαχνών – Απόλλων Σμύρνης 2-1 (14’ Παλαιολόγος, 53’ Κοτσόνης αυτογκόλ – 56’ Κυβελίδης)
      Κυριακή, 7 Δεκεμβρίου 2014…
      Φωστήρας – Ερμής Ερμ. 1-1 (2′ Ράμα – 52′ Σιμελίδης)
      Αχαρναϊκός – Άλιμος 0-0
      ΑΕΚ – Επισκοπή 7-0 (12′, 39′, 82′ πεν. Μάνταλος, 22′, 75′ Μπρέσεβιτς, 24′ Πλατέλλας, 57′ Πλατέλας)
      Δευτέρα 8 Δεκεμβρίου 2014…
      Πανηλειακός – Παναχαϊκή 2-4 (2′, 72′ Τσίτας-33′ Ντα Κόστα πεν. 45′ Στεργίδης, 47′ Μπαλού, 59′ Πατινιώτης)
      Χανιά – Παναιγιάλειος 1-0 (45+1′ Πάγκαλος)
      Ρεπό: Καλλιθέα

      8η Αγωνιστική (16.11.14)…
      Κυριακή 14 Δεκεμβρίου 2014…
      Φωστήρας-Ηρακλής Ψαχνών 1-2 (72′ Μπελέρης-37′, 79′ Ράντι)
      Ερμιονίδα-ΑΕΚ 0-0
      Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός 0-1 (6′ Ταμπάκης)
      Επισκοπή-Πανηλειακός 2-1 (57′, 79′ Βουρβαχάκης, 31′ πεν. Τσίτας)
      Παναχαϊκή-Καλλιθέα 2-0 (11′, 36′ Μαρουκάκης)
      Απόλλων Σμύρνης-Χανιά 1-0 (32′ Χατζής)
      Ρεπό: Άλιμος

      9η Αγωνιστική (23.11.14)…
      Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου 2014…
      Ηρακλής Ψαχνών-Χανιά 1-1 (44’ Φλίγκος – 73’ Πάγκαλος)
      Αχαρναϊκός-Απόλλων Σμύρνης 0-0
      Καλλιθέα-Επισκοπή 2-0 (35’ Κατσικογιάννης, 78’ Αρναρέλης)
      Πανηλειακός-Ερμιονίδα 0-3 (α.α.)
      ΑΕΚ-Φωστήρας 4-0 (30’, 79’ Πλατέλλας, 72’ πεν. Μάνταλος, 83’ Ντούνης)
      Πέμπτη 18 Δεκεμβρίου 2014…
      Άλιμος-Παναχαϊκή 0-1 (56’ Μαρουκάκης)
      Ρεπό: Παναιγιάλειος

      10η Αγωνιστική (03.12.14)…
      Κυριακή 21 Δεκεμβρίου 2014…
      Ερμιονίδα-Καλλιθέα 1-1 (8’ Παβίσεβιτς – 71’ Τσώνης)
      ΑΕΚ-Ηρακλής Ψαχνών 5-1 (3’, 77’ Μπρέσεβιτς, 5’ Πλατέλλας, 40’ Ντούλης, 83’ Λαμπρόπουλος – 63’ Μπακομήτρος)
      Δευτέρα 22 Δεκεμβρίου 2014…
      Επισκοπή-Άλιμος 0-2 (83’, 87’ Ιωάννου)
      Χανιά-Αχαρναϊκός 2-2 (10’ Γκότοβος, 11’ Κρητικός – 8’ Γιέσιτς, 52’ Ταμπάκης)
      Παναιγιάλειος-Παναχαϊκή 1-1 (27′ Ουρτάδο – 3′ Μαρουκάκης)
      Φωστήρας-Πανηλειακός 3-0 (α.α.)
      Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης

      11η Αγωνιστική (07.12.14)…
      Σάββατο 03 Ιανουαρίου 2015…
      Ηρακλής Ψαχνών-Αχαρναϊκός 0-2 (19’ Ιορδανίδης, 39’ Ταμπάκης)
      Κυριακή 04 Ιανουαρίου 2015…
      Πανηλειακός-ΑΕΚ 0-3 (α.α.)
      Καλλιθέα-Φωστήρας 1-0 (23’ Πίκολο)
      Άλιμος-Ερμιονίδα 3-2 (38’ Ιωάννου, 47’ πεν. Σαγανάς, 51’ Μπεριέξ – 20’, 84’ Παβίσεβιτς)
      Παναιγιάλειος-Επισκοπή 0-0
      Παναχαϊκή-Απόλλων Σμύρνης 1-0 (32’ Ντα Κόστα)
      Ρεπό: Χανιά

      12η Αγωνιστική (14.12.14)…
      Κυριακή 11.1.15…
      Πανηλειακός-Ηρακλής Ψαχνών 0-3 (α.α.)
      Φωστήρας-Άλιμος 1-0 (18’ Ράμα)
      Απόλλων Σμύρνης-Επισκοπή 1-0 (86’ Καραδέμητρος)
      Ερμιονίδα-Παναιγιάλειος 1-0 (43’ Όμο)
      ΑΕΚ-Καλλιθέα 5-1 (7’ Αραβίδης, 11’, 39’, 49’ Μπρέσεβιτς, 66’ Ντούνης – 47’ Ντουρμπισάι)
      Δευτέρα 12.1.15…
      Χανιά-Παναχαϊκή 2-1 (18’ Κρητικός, 70’ Καραγιάννης – 90’+5’ Ζλατκόφσκι)
      Ρεπό: Αχαρναϊκός

      13η Αγωνιστική (18.01.15)…
      Παρασκευή 16.1.15…
      Επισκοπή-Χανιά 0-1 (83’ Μαρτσάκης)
      Κυριακή 18.1.15…
      Καλλιθέα-Πανηλειακός 3-0 (α.α.)
      Παναχαϊκή-Αχαρναϊκός 2-0 (23’ Στεργίδης, 35’ Ζλατκόφσκι)
      Παναιγιάλειος-Φωστήρας 2-0 (14’ Σεχολάρι, 66’ Μίλιεβιτς)
      Απόλλων Σμύρνης-Ερμιονίδα 4-2 (32’ Φαρινόλα, 43’, 72’ Κυβελίδης, 59’ Βάντερσον – 53’ Παπανικολάου, 88’ Κουτσοσπύρος)
      Άλιμος-ΑΕΚ 0-1 (91′ πεν. Αραβίδης)
      Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

      Β’ Γύρος…

      14η Αγωνιστική…
      Σάββατο 24.01.2015…
      Πανηλειακός – Άλιμος 0-3 (α.α.)
      Αχαρναϊκός – Επισκοπή 4-2 (26’ Καλογερόπουλος, 59’ Γιέσιτς, 75’ Ταμπάκης – 8’ Δουμάνης, 86’ Δρακάκης)
      Χανιά – Ερμιονίδα 1-3 (52’ Αλέκου – 18’, 69’ Παβίσεβιτς, 44’ Βλαχόπουλος)
      Φωστήρας – Απόλλων Σμύρνης 0-2 (28’ Βάντερσον, 54’ πεν. Καραδέμητρος)
      Δευτέρα 26.01.2015…
      Καλλιθέα – Ηρακλής Ψαχνών 0-0
      ΑΕΚ – Παναιγιάλειος 3-0 (40’, 65’, 86’ Αραβίδης)
      Ρεπό: Παναχαϊκή

      15η Αγωνιστική…
      Κυριακή 01.02.2015…
      Ηρακλής Ψαχνών – Παναχαϊκή
      Άλιμος – Καλλιθέα
      Παναιγιάλειος – Πανηλειακός 3-0 (α.α.)
      Ερμιονίδα – Αχαρναϊκός
      Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ
      Φωστήρας- Χανιά
      Ρεπό: Επισκοπή

      16η Αγωνιστική…
      Κυριακή 08.02.2015…
      Άλιμος – Ηρακλής Ψαχνών
      Παναχαϊκή – Επισκοπή
      Καλλιθέα – Παναιγιάλειος
      Πανηλειακός – Απόλλων Σμύρνης 0-3 (α.α.)
      Αχαρναϊκός – Φωστήρας
      ΑΕΚ – Χανιά
      Ρεπό: Ερμιονίδα

      17η Αγωνιστική…
      Κυριακή 15.02.2015…
      Ηρακλής Ψαχνών – Επισκοπή
      Παναιγιάλειος – Άλιμος
      Ερμιονίδα – Παναχαϊκή
      Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα
      Χανιά – Πανηλειακός 3-0 (α.α.)
      ΑΕΚ – Αχαρναϊκός
      Ρεπό: Φωστήρας

      18η Αγωνιστική…
      Κυριακή 22.02.2015…
      Παναιγιάλειος – Ηρακλής Ψαχνών
      Επισκοπή – Ερμιονίδα
      Άλιμος – Απόλλων Σμύρνης
      Παναχαϊκή – Φωστήρας
      Καλλιθέα – Χανιά
      Πανηλειακός – Αχαρναϊκός 0-3 (α.α.)
      Ρεπό: ΑΕΚ

      19η Αγωνιστική…
      Τετάρτη 25.02.2015…
      Ηρακλής Ψαχνών – Ερμιονίδα
      Απόλλων Σμύρνης – Παναιγιάλειος
      Φωστήρας – Επισκοπή
      Χανιά – Άλιμος
      ΑΕΚ – Παναχαϊκή
      Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
      Ρεπό: Πανηλειακός

      20η Αγωνιστική…
      Κυριακή 01.03.2015…
      Απόλλων Σμύρνης – Ηρακλής Ψαχνών
      Ερμιονίδα – Φωστήρας
      Παναιγιάλειος – Χανιά
      Επισκοπή – ΑΕΚ
      Άλιμος – Αχαρναϊκός
      Παναχαϊκή – Πανηλειακός 3-0 (α.α.)
      Ρεπό: Καλλιθέα

      21η Αγωνιστική…
      Κυριακή 08.03.2015…
      Ηρακλής Ψαχνών – Φωστήρας
      Χανιά – Απόλλων Σμύρνης
      ΑΕΚ – Ερμιονίδα
      Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος
      Πανηλειακός – Επισκοπή 0-3 (α.α.)
      Καλλιθέα – Παναχαϊκή
      Ρεπό: Άλιμος

      22η Αγωνιστική…
      Κυριακή 15.03.2015…
      Χανιά – Ηρακλής Ψαχνών
      Φωστήρας – ΑΕΚ
      Απόλλων Σμύρνης – Αχαρναϊκός
      Ερμιονίδα – Πανηλειακός 3-0 (α.α.)
      Επισκοπή – Καλλιθέα
      Παναχαϊκή – Άλιμος
      Ρεπό: Παναιγιάλειος

      23η Αγωνιστική…
      Τετάρτη 18.03.2015…
      Ηρακλής Ψαχνών – ΑΕΚ
      Αχαρναϊκός – Χανιά
      Πανηλειακός – Φωστήρας 0-3 (α.α.)
      Καλλιθέα – Ερμιονίδα
      Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
      Άλιμος – Επισκοπή
      Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης

      24η Αγωνιστική…
      Κυριακή 22.03.2015…
      Αχαρναϊκός – Ηρακλής Ψαχνών
      ΑΕΚ – Πανηλειακός 3-0 (α.α.)
      Φωστήρας – Καλλιθέα
      Απόλλων Σμύρνης – Παναχαϊκή
      Ερμιονίδα – Άλιμος
      Επισκοπή – Παναιγιάλειος
      Ρεπό: Χανιά

      25η Αγωνιστική…
      Κυριακή 29.03.2015…
      Ηρακλής Ψαχνών – Πανηλειακός 3-0 (α.α.)
      Καλλιθέα – ΑΕΚ
      Παναχαϊκή – Χανιά
      Άλιμος – Φωστήρας
      Επισκοπή – Απόλλων Σμύρνης
      Παναιγιάλειος – Ερμιονίδα
      Ρεπό: Αχαρναϊκός

      26η Αγωνιστική (05.04.2015)…
      Πανηλειακός – Καλλιθέα 0-3 (α.α.)
      Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή
      ΑΕΚ – Άλιμος
      Χανιά – Επισκοπή
      Φωστήρας – Παναιγιάλειος
      Ερμιονίδα – Απόλλων Σμύρνης
      Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών
      super_league_2014_15_gia_Vathmologies_Programma

    • Α2′ Εθνική Βόλεϊ

      —Β’ Όμιλος A2′ Ανδρών 2014-15—

      (Α” ΓΥΡΟΣ)

      1η Αγωνιστική (18-19/10/2014)…
      Παλλήνη – Ερμής Π. 3-0 (25-11, 25-19, 25-16)
      Φθία – Πήγασος 1-3 (25-22, 17-25, 20-25, 18-25)
      Καλαμάτα 80 – Κόροιβος 3-1 (25-16, 25-23, 28-30, 29-27)
      ΑΓΣΙ – Παναχαϊκή 0-3 (16-25, 12-25, 21-25)
      Ολυμπιάδα – Μεσολογγίου 2-3 (25-23, 20-25, 25-15, 15-25, 20-22)
      Ρεπό: Πανερυθραϊκός

      2η Αγωνιστική (25-26/10/2014)…
      Ολυμπιάδα Πατρών – Φθία Λαμίας 3-1 (16-25, 25-23, 25-17, 25-13)
      Πανερυθραϊκός – Καλαμάτα ‘80 3-0 (25-20, 25-17, 25-21)
      Κόροιβος Αμαλιάδας – ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-18, 26-24, 25-20)
      Παναχαϊκή – Παλήνη 3-2 (21-25, 25-16, 23-25, 25-15, 15-07)
      ΓΕ Μεσολογγίου – Ερμής Πατρών 3-1 (25-15, 25-21, 25-27, 25-18)
      Ρεπό: Πήγασος Νέου Κόσμου

      3η Αγωνιστική (1-2/11/2014)…
      Καλαμάτα ’80 – Πήγασος Νέου Κόσμου 3-0 (25-18, 27-25, 25-16)
      ΑΓΣ Ιωαννίνων – Πανερυθραϊκός 0-3 (25-23, 25-17, 25-16)
      Παλήνη – Κόροιβος Αμαλιάδας 3-0 (25-17, 25-14, 25-17)
      (2/11) Ερμής Πατρών – Παναχαϊκή 0-3 (18-25, 22-25, 24-26)
      (2/11) Φθία Λαμίας – ΓΕ Μεσολογγίου 0-3 (14-25, 21-25, 20-25)
      Ρεπό: Ολυμπιάδα Πατρών

      4η Αγωνιστική (8-9/11/2014)…
      Ολυμπιάδα Πατρών – Καλαμάτα ‘80 0-3 (17-25, 18-25, 21-25)
      Πήγασος Νέου Κόσμου – ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-16, 25-18, 25-23)
      Πανερυθραϊκός – Παλήνη 2-3 (16-25, 25-21, 21-25, 25-19, 13-15)
      Κόροιβος Αμαλιάδας – Ερμής Πατρών 3-2 (25-27, 25-18, 25-20, 20-25, 15-13)
      ΓΕ Μεσολογγίου – Παναχαϊκή 0-3 (18-25, 18-25, 17-25)
      Ρεπό: Φθία Λαμίας

      5η Αγωνιστική (15-16/11/2014)…
      ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ολυμπιάδα Πατρών 0-3 (23-25, 18-25, 23-25)
      Καλαμάτα ‘80 – Φθία Λαμίας 3-0 (25-10, 25-7, 25-13)
      Παλήνη – Πήγασος Νέου Κόσμου 3-1 (25-19, 22-25, 25-16, 25-18)
      Ερμής Πατρών – Πανερυθραϊκός 0-3 (17-25, 15-25, 06-25)
      Παναχαϊκή – Κόροιβος Αμαλιάδας 3-0 (25-20, 25-11, 25-21)
      Ρεπό: ΓΕ Μεσολογγίου

      6η Αγωνιστική (22-23/11/2014)…
      Ολυμπιάδα Πατρών – Παλήνη 0-3 (14-25, 19-25 16-25)
      Φθία Λαμίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-1 (19-25, 25-21, 25-23, 25-17)
      Πήγασος Νέου Κόσμου – Ερμής Πατρών 3-1 (25-27, 25-21, 25-20, 25-17)
      Πανερυθραϊκός – Παναχαϊκή 1-3 (14-25, 22-25, 25-22, 28-30)
      ΓΕ Μεσολογγίου – Κόροιβος Αμαλιάδας 3-0 (25-23, 25-21, 25-19)
      Ρεπό: Καλαμάτα ‘80

      7η Αγωνιστική (29-30/11/2014)…
      (30/11) Ερμής Πατρών – Ολυμπιάδα Πατρών 2-3 (25-17, 18-25, 22-25, 25-23, 14-16)
      Παλήνη – Φθία Λαμίας 3-0 (25-17, 25-13, 25-9)
      Παναχαϊκή – Πήγασος Νέου Κόσμου 3-1 (25-13, 25-27, 25-16, 25-15)
      (30/11) Κόροιβος Αμαλιάδας – Πανερυθραϊκός 0-3 (16-25, 15-25, 18-25)
      Καλαμάτα ’80 – ΓΕ Μεσολογγίου 3-1 (21-25, 25-23, 25-12, 25-18)
      Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

      8η Αγωνιστική (6-7/12/2014)…
      Ολυμπιάδα Πατρών – Παναχαϊκή 0-3 (17-25, 18-25, 16-25)
      Φθία Λαμίας – Ερμής Πατρών 3-1 (25-23, 25-21, 23-25, 25-23)
      Καλαμάτα ‘80 – ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-18, 25-21, 25-23)
      Πήγασος Νέου Κόσμου – Κόροιβος Αμαλιάδας 3-1 (14-25, 25-19, 27-25, 25-16)
      ΓΕ Μεσολογγίου – Πανερυθραϊκός 0-3 (17-25, 22-25, 23-25)
      Ρεπό: Παλήνη

      9η Αγωνιστική (13-14/12/2014)…
      (4/12) Κόροιβος Αμαλιάδας – Ολυμπιάδα Πατρών 2-3 (25-19, 25-21, 19-25, 19-25, 08-15)
      Παναχαϊκή – Φθία Λαμίας 3-0 (25-15, 27-25, 25-17)
      Παλήνη – Καλαμάτα ‘80 3-1 (25-22, 18-25, 25-22, 25-23)
      Πανερυθραϊκός – Πήγασος Νέου Κόσμου 3-0 (25-22, 25-17, 25-21)
      ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΕ Μεσολογγίου 3-0 (25-19, 25-16, 25-23)
      Ρεπό: Ερμής Πατρών

      10η Αγωνιστική (20-21/12/2014)…
      Ολυμπιάδα Πατρών – Πανερυθραϊκός 1-3 (25-23, 17-25, 17-25, 21-25)
      Φθία Λαμίας – Κόροιβος Αμαλιάδας 1-3 (25-21, 22-25, 22-25, 23-25)
      Καλαμάτα ’80 – Ερμής Πατρών 3-0 (25-11, 25-19, 25-12)
      ΑΓΣ Ιωαννίνων – Παλήνη 0-3 (18-25, 11-25, 20-25)
      ΓΕ Μεσολογγίου – Πήγασος Νέου Κόσμου 1-3 (25-20, 10-25, 11-25, 22-25)
      Ρεπό: Παναχαϊκή

      11η αγωνιστική (3-4/1/2015)…
      Πήγασος Νέου Κόσμου – Ολυμπιάδα Πατρών 0-3 (25-27, 25-27, 21-25)
      Πανερυθραϊκός – Φθία Λαμίας (Αναβλήθηκε)
      Παναχαϊκή – Καλαμάτα ‘80 3-0 (25-15, 25-21, 25-18)
      (4/01) Ερμής Πατρών – ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-20, 25-9, 25-14)
      Παλήνη – ΓΕ Μεσολογγίου 3-0 (25-12, 25-22, 25-19)
      Ρεπό: Κόροιβος Αμαλιάδας

      (Β’ ΓΥΡΟΣ)

      12η αγωνιστική (10-11/1/2015)…
      Πήγασος Νέου Κόσμου – Φθία Λαμίας 3-0 (25-17, 25-08, 25-22)
      Παναχαϊκή – ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-16, 25-20, 25-21)
      ΓΕ Μεσολογγίου – Ολυμπιάδα Π. 1-3 (19-25, 25-19, 13-25, 20-25)
      (11/1) Ερμής Π. – Παλλήνη 1-3 (19-25, 15-25, 25-19, 21-25)
      (11/1) Κόροιβος Αμ. – Καλαμάτα ’80 3-2 (25-19, 21-25, 19-25, 25-18, 15-12)
      Ρεπό: Πανερυθραϊκός

      13η αγωνιστική (17-18/1/2015)…
      Φθία Λαμίας – Ολυμπιάδα Π. 3-1 (25-23, 23-25, 25-23, 25-23)
      Καλαμάτα ’80 – Πανερυθραϊκός 0-3 (11-25, 25-27, 11-25)
      ΑΓΣ Ιωαννίνων – Κόροιβος Αμ. 1-3 (22-25, 25-22, 23-25, 20-25)
      Παλλήνη – Παναχαϊκή 1-3 (23-25, 25-22, 17-25, 20-25)
      (18/1) Ερμής Π. – ΓΕ Μεσολογγίου 3-1 (23-25, 25-21, 25-20, 25-20)
      Ρεπό: Πήγασος Νέου Κόσμου

      14η αγωνιστική…
      Παρασκευή 23 Ιανουαρίου 2015…
      ΑΓΣ Ιωαννίνων – Πανερυθραϊκός 0-3 (16-25, 17-25, 19-25)
      Κόροιβος Αμ. – Παλλήνη 1-3 (17-25, 25-23, 11-25, 19-25)
      Σάββατο 24.01.15..
      Πήγασος Ν. Κόσμου – Καλαμάτα ’80 3-2 (25-18, 11-25, 14-25, 25-22, 15-10)
      Παναχαϊκή – Ερμής Π. 3-0 (25-20, 25-17, 25-18)
      ΓΕ Μεσολογγίου – Φθία Λαμίας 3-1 (25-17, 23-25, 25-14, 25-17)
      Ρεπό: Ολυμπιάδα Π.

      15η αγωνιστική (31/1-1/2/2015)…
      16η αγωνιστική (7-8/2/2015)…
      17η αγωνιστική (14-15/2/2015)…
      18η αγωνιστική (21-22/2/2015)…
      19η αγωνιστική (28/2-1/3/2015)…
      20η αγωνιστική (7-8/3/2015)…
      21η αγωνιστική (14-15/3/2015)…
      22η αγωνιστική (21-22/3/2015)…

    • Β’ Εθνική βόλεϊ Γυναικών ΕΣΠΕΠ

      [ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΣΠΕΠ 2014-15]

      (1ος Γύρος)

      1η αγωνιστική (16.11.14)…
      Γ.Σ. Άργους – ΕΑΠ 0-3 σετ
      Αρκαδικός – Παμβοχαϊκός 0-3 σετ
      (19/11) Παναχαϊκή – Ολυμπιάδα Πατρών 0-3 σετ
      Α.Σ.Π Κόρινθος – Λυκαία Μεγαλόπολης 3-0 σετ

      2η Αγωνιστική (23.11.14)…
      Α.Σ.Π Κόρινθος – Γ.Σ. Άργους 3-0 σετ
      ΕΑΠ – Αρκαδικός 3-0 σετ
      Παμβοχαϊκός – Παναχαϊκή 3-1 σετ
      Λυκαία Μεγαλόπολης – Ολυμπιάδα Πατρών 0-3 σετ

      3η Αγωνιστική (30.11.14)…
      Αρκαδικός – Α.Σ.Π Κόρινθος 0-3 σετ
      Παναχαϊκή – ΕΑΠ 2-3 σετ
      Ολυμπιάδα Πατρών – Παμβοχαϊκός 3-2 σετ
      Γ.Σ. Άργους – Λυκαία Μεγαλόπολης 3-0 σετ

      4η Αγωνιστική (7.12.14)…
      Α.Σ.Π Κόρινθος – Παναχαϊκή 3-2 σετ
      Γ.Σ. Άργους – Αρκαδικός 3-0 σετ
      ΕΑΠ – Ολυμπιάδα Πατρών 3-0 σετ
      Λυκαία Μεγαλόπολης – Παμβοχαϊκός 0-3 σετ

      5η Αγωνιστική (14.12.14)…
      Ολυμπιάδα Πατρών – Α.Σ.Π Κόρινθος 3-1 σετ
      Παναχαϊκή – Γ.Σ. Άργους 3-0 σετ
      Παμβοχαϊκός – ΕΑΠ 0-3 σετ
      Αρκαδικός – Λυκαία Μεγαλόπολης 0-3 σετ

      6η Αγωνιστική (21.12.14)…
      Α.Σ.Π Κόρινθος – Παμβοχαϊκός 3-0 σετ
      Γ.Σ. Άργους – Ολυμπιάδα Πατρών 3-1 σετ
      Αρκαδικός – Παναχαϊκή 1-3 σετ
      Λυκαία Μεγαλόπολης – ΕΑΠ 0-3 σετ

      7η Αγωνιστική…
      ΕΑΠ – Α.Σ.Π Κόρινθος 0-3 σετ
      Παμβοχαϊκός – Γ.Σ. Άργους 3-0 σετ
      Ολυμπιάδα Πατρών – Αρκαδικός 3-0 σετ
      Παναχαϊκή – Λυκαία Μεγαλόπολης (αναβλήθηκε)

      (Β’ Γύρος)

      8η αγωνιστική (18.1.15)…
      ΕΑΠ – ΓΣ Άργους 3-0 σετ
      Παμβοχαϊκός – Αρκαδικός 3-0 σετ
      Ολυμπιάδα Π. – Παναχαϊκή 2-3 σετ
      Λυκαία – Κόρινθος 0-3 σετ

      9η αγωνιστική (25.1.15)…
      ΓΣ Άργους – Κόρινθος
      Αρκαδικός – ΕΑΠ
      Παναχαϊκή – Παμβοχαϊκός
      Ολυμπιάδα Π. – Λυκαία

      10η αγωνιστική (1.2.15)…
      Κόρινθος – Αρκαδικός
      ΕΑΠ – Παναχαϊκή
      Παμβοχαϊκός – Ολυμπιάδα Π.
      Λυκαία – ΓΣ Άργους

      11η αγωνιστική (8.2.15)…
      Παναχαϊκή – Κόρινθος
      Αρκαδικός – ΓΣ Άργους
      Ολυμπιάδα Π. – ΕΑΠ
      Παμβοχαϊκός – Λυκαία

      12η αγωνιστική (15.2.15)…
      Κόρινθος – Ολυμπιάδα Π.
      ΓΣ Άργους – Παναχαϊκή
      ΕΑΠ – Παμβοχαϊκός
      Λυκαία – Αρκαδικός

      13η αγωνιστική (1.3.15)…
      Παμβοχαϊκός – Κόρινθος
      Ολυμπιάδα Π. – ΓΣ Άργους
      Παναχαϊκή – Αρκαδικός
      ΕΑΠ – Λυκαία

      14η αγωνιστική (8.3.15)…
      Κόρινθος – ΕΑΠ
      ΓΣ Άργους – Παμβοχαϊκός
      Αρκαδικός – Ολυμπιάδα Π.
      Λυκαία – Παναχαϊκή

    • Α1′ ΕΣΚΑ-Η Ανδρών

      afierwma_a1_gia_Vathmologies_Programma(Α’ ΓΥΡΟΣ)

      1η Αγωνιστική (07.10.14)…
      Σφηκα – Πανηλειακός 57-49
      Ηφαιστος/Αχιλλέας – Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ 71-65
      ΕΑΠ – Ακράτα: 72-74
      Αγυιά – Ολυμπιάδα 63-50
      Αχαγιά ’82 – Αραχωβίτικα/Ακταίο 48-50
      Προφήτης Ηλίας – Γλαύκος 44-65
      Ολυμπιονίκης – Παναχαϊκή 66-57

      2η Αγωνιστική (13.10.14)…
      Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ – Σφήκα 69-61
      Παναχαϊκή – Αγυιά 81-63
      Πανηλειακός – ΕΑΠ 77-69
      Αραχωβίτικα – Ολυμπιονίκης 90-71
      Ακράτα – Προφήτης Ηλίας 65-54
      Ολυμπιάδα – Ήφαστος/Αχιλλέας 59-66
      Γλαύκος – Αχαγιά ’82 73-49

      3η Αγωνιστική (20.10.14)…
      ΣΦΗΚΑ – Ολυμπιάδα 79-55
      Αχαγιά ’82 – Ακράτα 50-69
      Ήφαιστος/Αχιλλέας – Παναχαϊκή 59-55
      Αγυιά – Αραχωβίτικα/Ακταίο 39-59
      Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ – ΕΑΠ 55-66
      Ολυμπιονίκης – Γλαύκος 65-69
      Πανηλειακός – Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ 71-66 παρ. (58-58 κ.α.)

      4η Αγωνιστική (27.10.14)…
      Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Πανηλειακός 65-57
      ΕΑΠ-Αχαγιά ΄82 83-58
      Ακράτα-Ολυμπιονίκης 51-44
      Γλαύκος-Αγυιά 63-55
      Αίαντας-Ηφαιστος/Αχιλλέας 78-70
      Παναχαϊκή-Σφήκα 87-72
      Ολυμπιάδα-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ 57-62

      5η Αγωνιστική (03.11.14)…
      Σφήκα-Αίαντας 72-20
      Ηφαιστος/Αχιλλέας-Γλαύκος 81-74
      Αγυιά-Ακράτα 45-60
      Ολυμπιονίκης-ΕΑΠ 67-56
      Αχαγιά ΄82-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ 65-69
      Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Παναχαϊκή 66-59
      Πανηλειακός-Ολυμπιάδα 56-53

      6η Αγωνιστική (10.11.14)…
      Αχαγιά ΄82-Πανηλειακός 82-54
      Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Ολυμπιονίκης 59-43
      ΕΑΠ-Αγυιά 58-66
      Ακράτα-Ηφαιστος/Αχιλλέας 75-71
      Γλαύκος-Σφήκα 75-69
      Αίαντας-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ 71-65
      Παναχαϊκή-Ολυμπιάδα 70-68

      7η Αγωνιστική (17.11.14)…
      Σφήκα-Ακράτα 81-76
      Ηφαιστος/Αχιλλέας-ΕΑΠ 69-63
      Αγυιά-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ 59-51
      Ολυμπιονίκης-Αχαγιά ΄82 56-60
      Ολυμπιάδα-Αίαντας 76-68
      Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Γλαύκος 73-75
      Πανηλειακός-Παναχαϊκή 56-61

      8η Αγωνιστική (24.11.14)…
      Ολυμπιονίκης-Πανηλειακός 59-48
      Αχαγιά ΄82-Αγυιά 63-74
      Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Ηφαιστος/Αχιλλέας 67-84
      ΕΑΠ-Σφήκα 70-60
      Ακράτα-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ 64-74
      Γλαύκος-Ολυμπιάδα 79-50
      Αίαντας-Παναχαϊκή 64-66

      9η Αγωνιστική (01.12.14)…
      Σφήκα-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ 69-61
      Ηφαιστος/Αχιλλέας-Αχαγιά ΄82 76-82
      Αγυιά-Ολυμπιονίκης 49-54
      Παναχαϊκή-Γλαύκος 56-58
      Ολυμπιάδα-Ακράτα 66-65
      Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-ΕΑΠ 69-47
      Πανηλειακός-Αίαντας 76-69

      10η Αγωνιστική (08.12.14)…
      Αγυιά-Πανηλειακός 84-49
      (07/12) Ολυμπιονίκης-Ηφαιστος/Αχιλλέας 72-75
      Αχαγιά ΄82-Σφήκα 69-77
      Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ 66-81
      ΕΑΠ-Ολυμπιάδα 72-63
      Ακράτα-Παναχαϊκή 70-67
      Γλαύκος-Αίαντας 72-20

      11η Αγωνιστική (15.12.14)…
      Σφήκα-Ολυμπιονίκης 75-78
      Ηφαιστος/Αχιλλέας-Αγυιά 58-72
      Αίαντας-Ακράτα 71-63
      Παναχαϊκή-ΕΑΠ 51-45
      Ολυμπιάδα-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ 85-68
      Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Αχαγιά ΄82 72-64
      Πανηλειακός-Γλαύκος 58-86

      12η Αγωνιστική (22.12.14)…
      Ηφαιστος/Αχιλλέας-Πανηλειακός 79-65
      Αγυιά-Σφήκα 66-57
      Ολυμπιονίκης-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ 67-78
      Αχαγιά ΄82-Ολυμπιάδα 68-76
      Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Παναχαϊκή 64-75
      ΕΑΠ-Αίαντας 71-64
      Ακράτα-Γλαύκος 70-69

      13η Αγωνιστική (12.01.15)…
      Γλαύκος-ΕΑΠ 64-66
      Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ-Αγυιά 77-56
      Αίαντας ΑΣΑΑ-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ 79-63
      Παναχαϊκή-Αχαγιά ΄82 71-76
      ΣΦΗΚΑ-Ήφαιστος/Αχιλλέας 56-51
      Ολυμπιάδα-Ολυμπιονίκης 58-67
      Πανηλειακός-Ακράτα 56-63

      (Β’ ΓΥΡΟΣ)

      14η Αγωνιστική (19.01.15)…
      Γλαύκος-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ 73-55
      Ακράτα-ΕΑΠ 60-52
      Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ-Ήφαιστος/Αχιλλέας 52-54
      Παναχαϊκή-Ολυμπιονίκης 64-54
      Πανηλειακός-ΣΦΗΚΑ 63-85
      Αίαντας ΑΣΑΑ-Αχαγιά ’82 75-50
      Ολυμπιάδα-Αγυιά 61-78

      15η Αγωνιστική (27.01.15)…
      Σφήκα – Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ 64-65
      Αγυιά – Παναχαϊκή 63-64
      ΕΑΠ – Πανηλειακός 77-67
      Ολυμπιονίκης – Αραχωβίτικα ΑΣΑΑ 71-75
      Προφήτης Ηλίας – Ακράτα 55-58
      Ήφαιστος/Αχιλλέας – Ολυμπιάδα 57-54
      Αχαγιά ’82 – Γλαύκος 67-82

    • Κ20 «Football League» (2ος Όμιλος)

      ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20 «Football League» 2014-15
      em>* Χωρισμένο πρωτάθλημα σε 4 Ομίλους…
      1ος Όμιλος (7 ομάδες / 12 αγωνιστικές):
      ΑΕΚ, Απόλλων Σμύρνης, Επισκοπή, Αχαρναϊκός, Τράχωνες, Φώστηρας, Χανιά…
      2ος Όμιλος (7 ομάδες / 12 αγωνιστικές):
      Παναχαϊκή, Παναιγιάλειος, Πανηλειακός, Καλλιθέα, Ερμιονίδα, Ζάκυνθος, Φωκικός…
      3ος Όμιλος (6 ομάδες / 10 αγωνιστικές):
      Αγροτικός Αστέρας, Ηρακλής Θεσ., Πιερικός, Απόλλων Καλαμαριάς, Αιγινιακός, Εθνικός Γαζώρου…
      4ος Όμιλος (6 ομάδες / 10 αγωνιστικές)
      :
      Αναγέννηση Καρδίτσας, Ηρακλής Ψαχνών, Λαμία, Λάρισα, Ολυμπιακος Βόλου, Τύρναβος…

      (2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ20)

      (Α’ ΓΥΡΟΣ)

      1η Αγωνιστική (02.11.2014)…
      Φωκικός – Πανηλειακός 0-5
      Ζάκυνθος – Καλλιθέα 5-4
      Παναγιάλειος – Παναχαϊκή 1-1
      Ρεπό: Ερμιονίδα

      2η Αγωνιστική (09.11.2014)…
      Πανηλειακός – Ζάκυνθος 1-1
      Ερμιονίδα – Φωκικός 8-0
      Παναχαϊκή – Καλλιθέα 2-0
      Ρεπό: Παναγιάλειος

      3η Αγωνιστική (16.11.2014)…
      Φωκικός – Ζάκυνθος 0-1
      Παναγιάλειος – Ερμιονίδα 4-1
      Παναχαϊκή – Πανηλειακός 6-0
      Ρεπό: Καλλιθέα

      4η Αγωνιστική (23.11.2014)…
      Παναγιάλειος – Φωκικός 5-1
      Ζάκυνθος – Παναχαϊκή 1-2
      Ερμιονίδα – Καλλιθέα 3-3
      Ρεπό: Πανηλειακός

      5η Αγωνιστική (30.11.2014)…
      Φωκικός – Παναχαϊκή 1-8
      Καλλιθέα – Παναγιάλειος 3-1
      Πανηλειακός – Ερμιονίδα 3-0
      Ρεπό: Ζάκυνθος

      6η Αγωνιστική (07.12.2014)…
      Καλλιθέα – Φωκικός 7-0
      Παναγιάλειος – Πανηλειακός 2-2
      Ζάκυνθος – Ερμιονίδα 0-6
      Ρεπό: Παναχαϊκή

      7η Αγωνιστική…
      Σάββατο 20 Δεκεμβρίου 2014…
      Ερμιονίδα – Παναχαϊκή 2-1
      Πανηλειακός – Καλλιθέα 0-3 (α.α.)
      Κυριακή 4 Ιανουαρίου 2015…
      Ζάκυνθος – Παναιγιάλειος 1-2
      Ρεπό: Φωκικός

      (Β’ ΓΥΡΟΣ)

      8η Αγωνιστική (11.1.2015)…
      Πανηλειακός – Φωκικός 0-3 (α.α.)
      Καλλιθέα – Ζάκυνθος 0-1
      (10/1) Παναχαϊκή – Παναγιάλειος 7-0
      Ρεπό: Ερμιονίδα

      9η Αγωνιστική (18.01.15)…
      Φωκικός – Ερμιονίδα 0-2
      Ζάκυνθος – Πανηλειακός 3-0 (α.α.)
      (17/1) Καλλιθέα – Παναχαϊκή 4-1
      Ρεπό: Παναγιάλειος

      10η Αγωνιστική (….)…
      Ζάκυνθος – Φωκικός
      Ερμιονίδα – Παναγιάλειος
      Πανηλειακός – Παναχαϊκή 0-3 (α.α.)
      Ρεπό: Καλλιθέα

      11η Αγωνιστική (…)…
      Φωκικός – Παναγιάλειος
      Παναχαϊκή – Ζάκυνθος
      Καλλιθέα – Ερμιονίδα
      Ρεπό: Πανηλειακός

      12η Αγωνιστική (….)…
      Παναχαϊκή – Φωκικός
      Παναγιάλειος – Καλλιθέα
      Ερμιονίδα – Πανηλειακός 3-0 (α.α.)
      Ρεπό: Ζάκυνθος

      13η Αγωνιστική (…)…
      Φωκικός – Καλλιθέα
      Πανηλειακός – Παναγιάλειος 0-3 (α.α.)
      Ερμιονίδα – Ζάκυνθος
      Ρεπό: Παναχαϊκή

      14η Αγωνιστική (…..)…
      Καλλιθέα – Πανηλειακός 3-0 (α.α.)
      Παναχαϊκή – Ερμιονίδα
      Παναγιάλειος – Ζάκυνθος
      Ρεπό: Φωκικός

    • Εφήβοι Μπάσκετ ΕΣΚΑ-Η

      [Πρωτάθλημα Εφήβων Μπάσκετ ΕΣΚΑ-Η 2014-15]

      (Α’ ΦΑΣΗ)

      ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ…
      1ος ΟΜΙΛΟΣ
      : ΕΑ Παραλίας, Απολλωνιάδα, Προμηθέας 2014, Ολυμπιάδα, Γαλήνη, Προοδευτική, Νέοι Έσπερος ΑΟΠΑ, Γλαύκος…
      2ος ΟΜΙΛΟΣ: Αχαγιά ’82, Δύμη, Ήφαιστος/Αχιλλέας, Παναχαϊκή, ΕΑΠ, Απόλλων Πατρών, Αχαιός ’47…
      3ος ΟΜΙΛΟΣ: Κεφαλλονιά, Αιγέας, Ηρακλής Πύργου, Κόροιβος Αμ., Βαρθολομιό, Ζάκυνθος, Στρούσιο…

      (Α’ ΓΥΡΟΣ)

      1η Αγωνιστική (27.9.14)…
      Κλ. Αχαγιάς: Δύμη – Αχαιός ’47: 48-55
      Κλ. Καμαρών: Ήφαιστος/Αχιλλέας – Απόλλων Π.: 29-75
      Κλ. Αγυιάς: Παναχαϊκή – ΕΑΠ: 56-57
      Ρεπό: Αχαγιά ‘82

      2η Αγωνιστική…
      (17/10) Κλ. Ροϊτίκων: Αχαιός ’47 – Αχαγιά ‘82: 43-62
      (13/10) Προπ. Κλ. Περιβόλας: Απόλλων Π. – Δύμη: 20-0
      (22/10) Κλ. «Αγ. Διονυσίου»: ΕΑΠ – Ήφαιστος/Αχιλλέας: 68-42
      Ρεπό: Παναχαϊκή

      3η Αγωνιστική (11.10.14)…
      (12/10) Κλ. Αχαγιάς: Αχαγιά ’82 – Απόλλων Π.: 38-93
      Κλ. Αχαγιάς: Δύμη – ΕΑΠ: 22-52
      Κλ. Καμαρών: Ήφαιστος/Αχιλλέας – Παναχαϊκή: 59-37
      Ρεπό: Αχαιός ‘47

      4η Αγωνιστική (18.10.14)…
      Κλ. «Αγ. Διονυσίου»: ΕΑΠ – Αχαγιά ’82: 57-47
      Κλ. Αγυιάς: Παναχαϊκή – Δύμη: 72-36
      Προπ. Κλ. Περιβόλας: Απόλλων Π. – Αχαιός ’47: 135-21
      Ρεπό: Ήφαιστος/Αχιλλέας

      5η Αγωνιστική (25.10.14)…
      Κλ. Αχαγιάς: Αχαγιά ’82 – Παναχαϊκή: 57-44
      Κλ. Αχαγιάς: Δύμη – Ήφαιστος/Αχιλλέας: 12-108
      Κλ. Ροϊτίκων: Αχαιός ’47 – ΕΑΠ: 39-69
      Ρεπό: Απόλλων Π.

      6η Αγωνιστική (1.11.14)…
      Κλ. Καμαρών: Ήφαιστος/Αχιλλέας – Αχαγιά ’82: 82-28
      Κλ. Αγυιάς: Παναχαϊκή – Αχαιός ’47: 59-50
      Κλ. «Αγ. Διονυσίου»: ΕΑΠ – Απόλλων Π.: 45-105
      Ρεπό: Δύμη

      7η Αγωνιστική (8.11.14)…
      Κλ. Αχαγιάς: Αχαγιά ’82 –- Δύμη: 60-46
      Κλ. Ροϊτίκων: Αχαιός ’47 – Ήφαιστος/Αχιλλέας: 43-66
      Προπ. Κλ. Περιβόλας: Απόλλων Π. – Παναχαϊκή: 20-0 (α.α.)
      Ρεπό: ΕΑΠ
      (ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ Ο Β’ ΓΥΡΟΣ)

    • Εφήβοι Βόλεϊ ΕΣΠΕΠ

      ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΠΕΠ 2014-15

      (1ος Γύρος)

      1η Αγωνιστική…
      (5/10) Παμβοχαϊκός – Παναχαϊκή 3-0 (α.α.)
      (9/11) Ολυμπιάδα Π. – ΕΑΠ 0-3 σετ
      Ρεπό: Θησέας

      2η Αγωνιστική…
      (12/10) Παναχαϊκή – Ολυμπιάδα Π. 0-3 σετ
      (1/11) Θησέας – Παμβοχαϊκός 3-1 σετ
      Ρεπό: ΕΑΠ

      3η Αγωνιστική (19.10.14)…
      Ολυμπιάδα Π. – Θησέας 3-0 σετ
      ΕΑΠ – Παναχαϊκή 3-0 σετ
      Ρεπό: Παμβοχαϊκός

      4η Αγωνιστική…
      (8/11) Θησέας – ΕΑΠ 0-3 σετ
      (26/10) Παμβοχαϊκός – Ολυμπιάδα Π. 1-3 σετ
      Ρεπό: Παναχαϊκή

      5η Αγωνιστική…
      ΕΑΠ – Παμβοχαϊκός ….
      (2/11) Παναχαϊκή – Θησέας 0-3 σετ
      Ρεπό: Ολυμπιάδα Π.

      (ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Ο 2ος Γύρος)

    • Νεανίδες Βόλεϊ ΕΣΠΕΠ

      [ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΠΕΠ 2014-15]
      Α’ ΌΜΙΛΟΣ: Παμβοχαϊκός, Άρατος 1893, Στρατηλάτης, Ποσειδών Λουτρ., Κόρινθος, Άπις Ζευγολατιού, Απόλλων Ξυλ.
      Β’ ΌΜΙΛΟΣ: Γ.Ε. Ναυπλίου, Γ.Σ. Άργους, Οίαξ Ναυπλίου, Α.Ο. Ναυπλίου, Ακρίτας.
      Γ’ ΌΜΙΛΟΣ: ΕΑΠ, Απόλλων Π., Ολυμπιάδα Π., Παναχαϊκή, Αρχ. Ολυμπία, Αίολος Π., Π.Α.Σ. Ναυπάκτου.

      (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

      -Α’ Γύρος-

      1η Αγωνιστική…
      (8/11) ΕΑΠ – Απόλλων Π. 0-3 σετ
      Ολυμπιάδα Π. – Αίολος Π. 0-3 σετ (α.α.)
      (9/11) Παναχαϊκή – Π.Α.Σ. Ναυπάκτου 3-0 σετ
      Ρεπό: Αρχ. Ολυμπία

      2η Αγωνιστική…
      (9/11) Αρχ. Ολυμπία – ΕΑΠ 0-3 σετ
      (12/11) Απόλλων Π. – Ολυμπιάδα Π. 3-0 σετ
      Αίολος Π. – Παναχαϊκή 0-3 σετ (α.α.)
      Ρεπό: Π.Α.Σ. Ναυπάκτου

      3η Αγωνιστική (11.10.14)…
      Ολυμπιάδα Π. – Αρχ. Ολυμπία 3-1 σετ
      Παναχαϊκή – Απόλλων Π. 0-3 σετ
      Π.Α.Σ. Ναυπάκτου – Αίολος Π. 3-0 σετ (α.α.)
      Ρεπό: ΕΑΠ

      4η Αγωνιστική (12.10.14)…
      Αρχ. Ολυμπία – Παναχαϊκή 1-3 σετ
      ΕΑΠ – Ολυμπιάδα Π. 3-1 σετ
      Απόλλων Π. – Π.Α.Σ. Ναυπάκτου 3-0 σετ
      Ρεπό: Αίολος Π.

      5η Αγωνιστική (19.10.14)…
      Π.Α.Σ. Ναυπάκτου – Αρχ. Ολυμπία 3-2 σετ
      Παναχαϊκή – ΕΑΠ 0-3 σετ
      Αίολος Π. – Απόλλων Π. 0-3 σετ (α.α.)
      Ρεπό: Ολυμπιάδα Π.

      6η Αγωνιστική (26.10.14)…
      Αρχ. Ολυμπία – Αίολος Π. 3-0 σετ (α.α.)
      ΕΑΠ – Π.Α.Σ. Ναυπάκτου 3-0 σετ
      Ολυμπιάδα Π. – Παναχαϊκή 3-1 σετ
      Ρεπό: Απόλλων Π.

      7η Αγωνιστική (1.11.14)…
      Απόλλων Π. – Αρχ. Ολυμπία 3-0 σετ
      Αίολος Π. – ΕΑΠ 0-3 σετ (α.α.)
      Π.Α.Σ. Ναυπάκτου – Ολυμπιάδα Π. 0-3 σετ
      Ρεπό: Παναχαϊκή

    • Παίδες Μπάσκετ ΕΣΚΑ-Η

      ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΣΚΑ-Η 2014-2015

      (Α’ ΦΑΣΗ)

      ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ…
      1ος ΌΜΙΛΟΣ
      : Έσπερος ΑΟΠΑ, Προοδευτική, Γλαύκος, Αχαγιά ’82, Προμηθέας, Αραχωβίτικα/Ακταίο, Ολυμπιάδα, Αστέρια Αχαΐας, Προμηθέας 2014, Νέοι Έσπερος ΑΟΠΑ…
      2ος ΟΜΙΛΟΣ
      : Ήφαιστος/Αχιλλέας, Κεραυνός Αιγίου, Παναχαϊκή, Πατρέας, Απολλωνιάδα, Αγυιά, Αίολος Αγυιάς, ΕΑΠ, Απόλλων Πατρών…
      3ος ΟΜΙΛΟΣ
      : Κεφαλονιά, Ληξούρι, Κόροιβος Αμ. Υπερίων, Ολυμπιονίκης, Ζάκυνθος, Ηρακλής Πύργου…

      (Α’ ΓΥΡΟΣ)

      1η Αγωνιστική (28.9.14)…
      Κλ. Αιγίου: Κεραυνός Αιγ. – Απόλλων Π.: 40-61
      Κλ. Αγυιάς: Παναχαϊκή – ΕΑΠ: 31-24
      ΕΑΚ «Δ. Τόφαλος»: Πατρέας – Αίολος Αγυιάς: 28-55
      Κλ. Περιβόλας: Απολλωνιάδα – Αγυιά: 79-22
      Ρεπό: Ήφαιστος/Αχιλλέας

      2η Αγωνιστική (5.10.14)…
      Προπ. Κλ. Περιβόλας: Απόλλων Π. – Ήφαιστος/Αχιλλέας: 54-43
      Κλ. «Αγ. Διονυσίου»: ΕΑΠ – Κεραυνός Αιγ.: 59-22
      Κλ. Ροϊτίκων: Αίολος Αγυιάς – Παναχαϊκή: 22-59
      (4/10) ΕΑΚ «Δ. Τόφαλος»: Αγυιά – Πατρέας: 37-26
      Ρεπό: Απολλωνιάδα

      3η Αγωνιστική (12.10.14)…
      Κλ. Καμαρών: Ήφαιστος/Αχιλλέας – ΕΑΠ: 19-48
      Κλ. Αιγίου: Κεραυνός Αιγ. – Αίολος Αγυιάς: 21-75
      Κλ. Αγυιάς: Παναχαϊκή – Αγυιά: 44-17
      ΕΑΚ «Δ. Τόφαλος»: Πατρέας – Απολλωνιάδα: 10-89
      Ρεπό: Απόλλων Π.

      4η Αγωνιστική (19.10.14)…
      Κλ. Ροϊτίκων: Αίολος Αγυιάς – Ήφαιστος/Αχιλλέας: 44-18
      (18/10) ΕΑΚ «Δ. Τόφαλος»: Αγυιά – Κεραυνός Αιγ.: 80-27
      Προπ. Κλ. Περιβόλας: Απολλωνιάδα – Παναχαϊκή: 52-30
      Κλ. «Αγ. Διονυσίου»: ΕΑΠ – Απόλλων Π.: 61-45
      Ρεπό: Πατρέας

      5η Αγωνιστική (26.10.14)…
      Κλ. Καμαρών: Ήφαιστος/Αχιλλέας – Αγυιά: 31-40
      Κλ. Αιγίου: Κεραυνός Αιγ. – Απολλωνιάδα: 22-88
      Κλ. Αγυιάς: Παναχαϊκή – Πατρέας: 80-19
      Προπ. Κλ. Περιβόλας: Απόλλων Π. – Αίολος Αγυιάς: 44-61
      Ρεπό: ΕΑΠ

      6η Αγωνιστική (2.11.14)…
      Προπ. Κλ. Περιβόλας: Απολλωνιάδα – Ήφαιστος/Αχιλλέας: 88-14
      (1/11) ΕΑΚ «Δ. Τόφαλος»: Πατρέας – Κεραυνός Αιγ.: 67-25
      ΕΑΚ «Δ. Τόφαλος»: Αγυιά – Απόλλων Π.: 39-26
      Κλ. Ροϊτίκων: Αίολος Αγυιάς – ΕΑΠ: 46-44
      Ρεπό: Παναχαϊκή

      7η Αγωνιστική (9.11.14)…
      Κλ. Καμαρών: Ήφαιστος/Αχιλλέας – Πατρέας: 27-33
      Κλ. Αιγίου: Κεραυνός Αιγ. – Παναχαϊκή: 8-69
      Προπ. Κλ. Περιβόλας: Απόλλων Π. – Απολλωνιάδα: 39-85
      Κλ. «Αγ. Διονυσίου»: ΕΑΠ – Αγυιά: 27-26
      Ρεπό: Αίολος Αγυιάς

      8η Αγωνιστική (16.11.14)…
      Κλ. Αγυιάς: Παναχαϊκή – Ήφαιστος/Αχιλλέας: 54-16
      ΕΑΚ «Δ. Τόφαλος»: Πατρέας – Απόλλων Π.: 35-41
      Κλ. Περιβόλας: Απολλωνιάδα – ΕΑΠ: 74-41
      ΕΑΚ «Δ. Τόφαλος»: Αγυιά – Αίολος Αγυιάς: 48-35
      Ρεπό: Κεραυνός Αιγίου

      9η Αγωνιστική (23.11.14)…
      Κλ. Καμαρών: Ήφαιστος/Αχιλλέας – Κεραυνός Αιγ.: 37-7
      Προπ. Κλ. Περιβόλας: Απόλλων Π. – Παναχαϊκή: 18-72
      Κλ. «Αγ. Διονυσίου»: ΕΑΠ – Πατρέας: 44-43
      Κλ. Ροϊτίκων: Αίολος Αγυιάς – Απολλωνιάδα: 29-95
      Ρεπό: Αγυιά
      ________________________________________________________________

      (Β’ ΦΑΣΗ)

      (Α’ ΓΥΡΟΣ)

      1η Αγωνιστική (30.11.14)…
      Δημ. Αλεξιώτισσας: Έσπερος ΑΟΠΑ – ΕΑΠ: 62-30
      Κλ. Αγυιάς: Παναχαϊκή – Ολυμπιάδα: 57-65

      2η Αγωνιστική (07.12.14)…
      Κλ. Ταραμπούρα: Ολυμπιάδα – Έσπερος ΑΟΠΑ: 55-51
      Κλ. ΕΑΠ: ΕΑΠ – Παναχαϊκή: 30-60

      3η Αγωνιστική…
      (13/12) Δημ. Αλεξιώτισσας: Έσπερος ΑΟΠΑ – Παναχαϊκή: 40-47
      (14/12) Κλ. Ταραμπούρα: Ολυμπιάδα – ΕΑΠ: 62-37

      (Β’ ΓΥΡΟΣ)

      4η Αγωνιστική (21.12.14)…
      Κλ. ΕΑΠ: ΕΑΠ – Έσπερος ΑΟΠΑ: 33-60
      Κλ. Ταραμπούρα: Ολυμπιάδα – Παναχαϊκή 71-46

      5η Αγωνιστική (28.12.14)…
      Δημ. Αλεξιώτισσας: Έσπερος ΑΟΠΑ – Ολυμπιάδα: 44-43
      Κλ. Αγυιάς: Παναχαϊκή – ΕΑΠ ……

      6η Αγωνιστική (04.01.15)…
      Κλ. Αγυιάς: Παναχαϊκή – Έσπερος ΑΟΠΑ: 28-51
      Κλ. ΕΑΠ: ΕΑΠ – Ολυμπιάδα: 41-72

    • Παίδες Βόλεϊ ΕΣΠΕΠ

      [ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΠΕΠ 2014-15]

      -Γ’ ΟΜΙΛΟΣ-

      (Α’ ΓΥΡΟΣ)

      1η Αγωνιστική…
      (7/12) Παναχαϊκή – Απόλλων Π. 3-0 σετ
      (4/1/15) Νεο Ληξουρίου – Θησέας «2» 3-2 σετ

      2η Αγωνιστική…
      (14/12) Θησέας «2» – Απόλλων Π. 3-0 σετ
      Νεο Ληξουρίου – Παναχαϊκή ………….

      3η Αγωνιστική. (11.1.15)…
      (10/1) Απόλλων Π. – Νεο Ληξουρίου 0-3 σετ
      Θησέας «2» – Παναχαϊκή 3-0 σετ

      (Β’ ΓΥΡΟΣ)

      4η Αγωνιστική (18.1.15)…
      (4/1) Θησέας «2» – Νεο Ληξουρίου 3-0 σετ
      Απόλλων Π. – Παναχαϊκή 0-3 σετ

      5η Αγωνιστική…
      (13/12) Παναχαϊκή – Νεο Ληξουρίου 3-0 σετ
      (8/2) Απόλλων Π. – Θησέας ……….

      6η Αγωνιστική (15.2.15)…
      Νεο Ληξουρίου – Απόλλων Π. …….
      Παναχαϊκή – Θησέας «2» ………

    • Κορασίδες Μπάσκετ ΕΣΚΑ-Η

      ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ 2014-15

      (Α’ ΓΥΡΟΣ)

      1η Αγωνιστική (04.01.15)…
      Κλ. Ροϊτίκων: ΕΑ Παραλίας – Παναχαϊκή
      Κλ. Αιγίου: Ήφαιστος/Αχιλλέας – Απόλλων Π.

      2η Αγωνιστική (11.01.15)…
      Κλ. Αγυιάς (9μ.μ.): Παναχαϊκή – Έσπερος ΑΟΠΑ
      Κλ. Περιβόλας (7.30μ.μ.): Απόλλων Π. – ΕΑ Παραλίας

      3η Αγωνιστική (17.01.15)…
      Δημ. Αλεξιώτισσας (5.30μ.μ.): Έσπερος ΑΟΠΑ – Απόλλων Π.
      Κλ. Ροϊτίκων (2μ.μ.): ΕΑ Παραλίας – Ήφαιστος/Αχιλλέας

      4η Αγωνιστική (25.01.15)…
      Κλ. Αιγίου (7μ.μ.): Ήφαιστος/Αχιλλέας – Έσπερος ΑΟΠΑ
      Κλ. Περιβόλας (7.30μ.μ.): Απόλλων Π. – Παναχαϊκή

      5η Αγωνιστική (31.01.15)…
      Δημ. Αλεξιώτισσας (5.30μ.μ.): Έσπερος ΑΟΠΑ – ΕΑ Παραλίας
      Κλ. Αγυιάς (7μ.μ.): Παναχαϊκή – Ήφαιστος/Αχιλλέας

      (Β’ ΓΥΡΟΣ)

      6η Αγωνιστική (….)
      Κλ. Αγυιάς (…..): Παναχαϊκή – ΕΑ Παραλίας
      Κλ. Περιβόλας (…..): Απόλλων Π. – Ήφαιστος/Αχιλλέας

      7η Αγωνιστική ()…
      Δημ. Αλεξιώτισσας (……): Έσπερος ΑΟΠΑ – Παναχαϊκή
      Κλ. Ροϊτίκων: ΕΑ Παραλίας – Απόλλων Π.

      8η Αγωνιστική (…)
      Κλ. Περιβόλας (….): Απόλλων Π. – Έσπερος ΑΟΠΑ
      Κλ. Αιγίου: Ήφαιστος/Αχιλλέας – ΕΑ Παραλίας

      9η Αγωνιστική (….)
      Δημ. Αλεξιώτισσας: Έσπερος ΑΟΠΑ – Ήφαιστος/Αχιλλέας
      Κλ. Αγυιάς (….): Παναχαϊκή – Απόλλων Π.

      10η Αγωνιστική ()…
      Κλ. Ροϊτίκων: ΕΑ Παραλίας – Έσπερος ΑΟΠΑ
      Κλ. Αιγίου: Ήφαιστος/Αχιλλέας – Παναχαϊκή

    • Κορασίδες Βόλεϊ ΕΣΠΕΠ

      ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΠΕΠ 2014-15
      Α’ ΌΜΙΛΟΣ: ΦΟΝ Ομόνοια, ΕΑΠ, Αστέρια Αχαΐας, Ολυμπιάδα, ΠΑΣ Ναυπάκτου, Γαλήνη…
      Β’ ΌΜΙΛΟΣ: Αίολος Π., Παναχαϊκή, Αιγιαλέων, Θησέας, Ακράτα, Απόλλων Πατρών…
      Γ’ ΌΜΙΛΟΣ: Αρχαία Ολυμπία, Κόροιβος Αμ., Ζακυνθινός, ΓΑΕΤ Δίων, Πυργέας…
      Δ’ ΌΜΙΛΟΣ: ΓΣ Άργους «1», ΓΣ Άργους «2», Κορωνίς, Αρκαδικός, ΓΕ Ναυπλίου, Άρτεμις, Μιδέα, ΑΟ Ναυπλίου, Οίαξ…
      Ε’ ΌΜΙΛΟΣ: Ακρίτας, Πήγασος, ΝΟ Πύλου, Λυκαία, Ποδεισών, ΓΕ Μεσσηνίας, Καλαμάτα ’80, Μεσσηνιακός, Σπαρτιατικός…
      Στ’ ΌΜΙΛΟΣ: ΑΟ Ποσειδών, ΑΣΠ Κορίνθου «1». ΑΣΠ Κορίνθου «2», Παμβοχαϊκός, Αριστοναύτης, ΓΣ Απόλλων, Στρατηλάτης, Άρατος 1983…

      (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

      -Α’ Γύρος-

      1η Αγωνιστική (15.11.14)…
      (5.30μ.μ.): Αίολος Πατρών – Παναχαϊκή 0-3 σετ
      (2μ.μ.): Αιγιαλέων – Θησέας 0-3 σετ
      (4μ.μ.): Ακράτα – Απόλλων Π. 0-3 σετ

      2η Αγωνιστική (22.11.14)…
      (….): Παναχαϊκή – Απόλλων Π. (Αναβλήθηκε)
      (5.15μ.μ.): Θησέας – Ακράτα 2-3 σετ
      (5.30μ.μ.): Αίολος Π. – Αιγιαλέων 3-0 σετ

      3η Αγωνιστική (6.12.14)…
      (1μ.μ.): Αιγιαλέων – Παναχαϊκή 1-3 σετ
      (4μ.μ.): Ακράτα – Αίολος Π. 0-3 σετ
      (7.30μ.μ.): Απόλλων Π. – Θησέας 3-0 σετ

      4η Αγωνιστική (12.12.14)…
      (7.30μ.μ.): Παναχαϊκή – Θησέας 3-0 σετ
      (5.30μ.μ.): Αίολος Π. – Απόλλων Π. 0-3 σετ
      (3μ.μ.): Αιγιαλέων – Ακράτα 1-3 σετ

      5η Αγωνιστική (5.1.15)…
      (4μ.μ.) Ακράτα – Παναχαϊκή
      (6μ.μ.) Απόλλων Π. – Αιγιαλέων
      (….): Θησέας – Αίολος Π.

      6η Αγωνιστική (10.01.15)…
      (9μ.μ.): Παναχαϊκή – Αίολος Π.
      (….): Θησέας – Αιγιαλέων
      (7.30μ.μ.): Απόλλων Π. – Ακράτα

      7η Αγωνιστική (17.01.15)…
      (7.30μ.μ.) Απόλλων Π. – Παναχαϊκή
      (4μ.μ.): Ακράτα – Θησέας
      (2.30μ.μ.): Αιγιαλέων – Αίολος Π.

      8η Αγωνιστική (24.01.15)…
      (21/3): Παναχαϊκή – Αιγιαλέων 0-3 σετ
      (5.30μ.μ.): Αίολος Π. – Ακράτα
      (….): Θησέας – Απόλλων Π.

      9η Αγωνιστική (7.02.15)…
      (….): Θησέας – Παναχαϊκή
      (1:30μ.μ.): Απόλλων Π. – Αίολος Π.
      (4μ.μ.): Ακράτα – Αιγιαλέων

      10η Αγωνιστική (14.02.15)…
      (8.30μ.μ.): Παναχαϊκή – Ακράτα
      (7μ.μ.): Αιγιαλέων – Απόλλων Π.
      (5.30μ.μ.): Αίολος Π. – Θησέας

    • Παμπαίδες Μπάσκετ ΕΣΚΑ-Η

      ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑ-Η 2014-2015

      [1ος ΟΜΙΛΟΣ]

      [Α’ ΦΑΣΗ]

      (Α’ ΓΥΡΟΣ)

      1η Αγωνιστική (23.11.14)…
      Προμηθέας – Ήφαιστος/Αχιλλέας ……
      Έσπερος ΑΟΠΑ – Απολλωνιάδα 41-22
      Ακράτα – Παναχαϊκή 0-20 (α.α.)
      Αίολος Αγυιάς – Ολυμπιάδα 47-28
      Αίαντας ΑΣΑΑ – ΕΑΠ ……

      2η Αγωνιστική (29.11.14)…
      Απολλωνιάδα – Προμηθέας 37-30
      Παναχαϊκή – Έσπερος ΑΟΠΑ 29-39
      (30/11) Αίολος Αγυιάς – Ακράτα 78-13
      (30/11) ΕΑΠ – Ολυμπιάδα 31-38
      Ήφαιστος/Αχιλλέας- Αίαντας ΑΣΑΑ 34-59

      3η Αγωνιστική…
      (6/12) Προμηθέας – Παναχαϊκή 33-30
      (8/12) Έσπερος ΑΟΠΑ – Αίολος Αγυιάς 48-26
      (6/12) Ακράτα – ΕΑΠ 0-20 (α.α.)
      (7/12) Ολυμπιάδα – Αίαντας ΑΣΑΑ 30-12
      (7/12) Ήφαιστος/Αχιλλέας- Απολλωνιάδα 18-60

      4η Αγωνιστική (13.12.14)…
      Αίολος Αγυιάς – Προμηθέας 17-53
      (14/12) ΕΑΠ – Έσπερος ΑΟΠΑ ……
      (14/12) Αίαντας ΑΣΑΑ – Ακράτα ……
      Ολυμπιάδα – Ήφαιστος/Αχιλλέας 30-12
      (14/12) Παναχαϊκή – Απολλωνιάδα 20-0 (α.α.)

      5η Αγωνιστική (21.12.14)…
      Προμηθέας – ΕΑΠ 68-18
      Έσπερος ΑΟΠΑ – Αίαντας ΑΣΑΑ 62-36
      Ακράτα – Ολυμπιάδα ……
      Ήφαιστος/Αχιλλέας – Παναχαϊκή 19-35
      Απολλωνιάδα – Αίολος Αγυιάς 42-29

      6η Αγωνιστική…
      Αίαντας ΑΣΑΑ – Προμηθέας
      Ολυμπιάδα – Έσπερος ΑΟΠΑ
      Ακράτα – Ήφαιστος/Αχιλλέας
      ΕΑΠ- Απολλωνιάδα
      (17/1) Αίολος Αγυιάς – Παναχαϊκή 33-31

      7η Αγωνιστική…
      Προμηθέας – Ολυμπιάδα
      Έσπερος ΑΟΠΑ – Ακράτα
      Ήφαιστος/Αχιλλέας – Αίολος Αγυιάς
      Απολλωνιάδα – Αίαντας ΑΣΑΑ
      Παναχαϊκή – ΕΑΠ

      8η Αγωνιστική…
      Ακράτα – Προμηθέας
      Έσπερος ΑΟΠΑ – Ήφαιστος/Αχιλλέας
      Ολυμπιάδα – Απολλωνιάδα
      Αίαντας ΑΣΑΑ – Παναχαϊκή
      ΕΑΠ – Αίολος Αγυιάς

    • Παγκορασίδες Βόλεϊ ΕΣΠΕΠ

      [ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΠΕΠ 2014-15]

      Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΕΑΠ, Αστέρια Αχ., Παναχαϊκή «1», Απόλλων Π., Νεο Ληξουρίου, Θησέας…
      Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Παναχαϊκή «2», Ομόνοια Ν., Απόλλων Π. «2», Αίολος, Αιγιαλέων «1», ΠΑΣ Ναυπάκτου, Ολυμπιάδα, Αιγιαλέων «2»

      -Α’ ΟΜΙΛΟΣ-

      (Α’ ΓΥΡΟΣ)

      1η Αγωνιστική…
      (29/11) ΕΑΠ – Αστέρια Αχ. 0-3 σετ
      (28/11) Παναχαϊκή «1» – Απόλλων Π. 2-3 σετ
      Νεο Ληξουρίου – Θησέας

      2η Αγωνιστική…
      (23/12) Αστέρια Αχ. – Θησέας 1-3 σετ
      (10/1) Απόλλων Π. – Νεο Ληξουρίου ……
      (20/12) ΕΑΠ – Παναχαϊκη «1» 0-3 σετ

      3η Αγωνιστική (4.01.15)…
      Παναχαϊκή «1» – Αστέρια Αχ. 3-0 σετ

      Νεο Ληξουρίου – ΕΑΠ ………….
      Θησέας – Απόλλων Π. …………..

      4η Αγωνιστική (31.01.15)…
      Αστέρια Αχ. – Απόλλων Π.
      ΕΑΠ – Θησέας
      (13/12) Παναχαϊκή «1» – Νεο Ληξουρίου 3-0 σετ

      5η Αγωνιστική (21.02.15)…
      Νεο Ληξουρίου – Αστέρια Αχ.
      Θησέας – Παναχαϊκή «1»
      Απόλλων Π. – ΕΑΠ

      6η Αγωνιστική (28.02.15)…
      Αστέρια Αχ. – ΕΑΠ
      Απόλλων Π. – Παναχαϊκή «1»
      Θησέας – Νεο Ληξουρίου

      7η Αγωνιστική (14.3.15)…
      Θησέας – Αστέρια Αχ.
      Νεο Ληξουρίου – Απόλλων Π.
      Παναχαϊκή «1» – ΕΑΠ

      8η Αγωνιστική (04.04.15)…
      Αστέρια Αχ. – Παναχαϊκή «1»
      ΕΑΠ – Νεο Ληξουρίου
      Απόλλων Π. – Θησέας

      9η Αγωνιστική (05.04.15)…
      Απόλλων Π. – Αστέρια Αχ.
      Θησέας – ΕΑΠ
      Νεο Ληξουρίου – Παναχαϊκή «1»

      10η Αγωνιστική 08.04.15)…
      Αστέρια Αχ. – Νεο Ληξουρίου
      Παναχαϊκή «1» – Θησέας
      ΕΑΠ – Απόλλων Π.

      -Β’ ΟΜΙΛΟΣ-

      (Α’ ΓΥΡΟΣ)

      1η Αγωνιστική (29.11.14)…
      (28/11) Παναχαϊκή «2» – Ομόνοια Ν. 3-0 σετ
      Απόλλων Π. «2» – Αίολος 0-3 σετ
      Αιγιαλέων «1» – ΠΑΣ Ναυπάκτου 1-3 σετ
      Ολυμπιάδα – Αιγιαλέων «2» 3-0 σετ

      2η Αγωνιστική (20.12.14)…
      Ολυμπιάδα – Παναχαϊκή «2» 3-0 σετ
      Ομόνοια Ν. – Απόλλων Π. «2» 0-3 σετ
      Αίολος – Αιγιαλέων «1» 3-0 σετ
      Αιγιαλέων «2» – ΠΑΣ Ναυπάκτου 0-3 σετ

      3η Αγωνιστική (31.01.15)…
      Απόλλων Π. «2»- Ολυμπιάδα
      Αιγιαλέων «1» – Ομόνοια Ν.
      ΠΑΣ Ναυπάκτου – Αίολος
      Παναχαϊκή «2» – Αιγιαλέων «2»

      4η Αγωνιστική (21.02.15)…
      Ολυμπιάδα – Αιγιαλέων «1»
      Παναχαϊκή «2» – Απόλλων Π. «2»
      Ομόνοια Ν. – ΠΑΣ Ναυπάκτου
      Αιγιαλέων «2» – Αίολος

      5η Αγωνιστική (14.03.15)…
      ΠΑΣ Ναυπάκτου – Ολυμπιάδα
      Αιγιαλέων «1» – Παναχαϊκή «2»
      Αίολος – Ομόνοια Ν.
      Απόλλων Π. «2»- Αιγιαλέων «2»

      6η Αγωνιστική (04.04.15)…
      Ολυμπιάδα – Αίολος
      Παναχαϊκή «2» – ΠΑΣ Ναυπάκτου
      Απόλλων Π. «2» – Αιγιαλέων «1»
      Αιγιαλέων «2» – Ομόνοια Ν.

      7η Αγωνιστική (08.04.15)…
      Ομόνοια Ν. – Ολυμπιάδα
      Αίολος – Παναχαϊκή «2»
      ΠΑΣ Ναυπάκτου – Απόλλων Π. «2»
      Αιγιαλέων «1» – Αιγιαλέων «2»

    • ΠΑΝΑΧΑΪΣ: Γ’ ΕΠΣΑ (1ος Όμιλος)

      Πρωτάθλημα Γ’ ΕΠΣΑ 2014-15

      (1ος όμιλος – Δυτ. Αχαΐας)

      1η Αγωνιστική…
      Σάββατο 27.09.14…
      Απόλλων Βίδοβας – Νίκη Λουσικών 1-1
      Παναχαΐς – Γαλήνη 0-1
      Κυριακή 28.09.14…
      Πρωτέας – Δόξα Πέττα 0-0
      Σταροχώρι – Βασιλικό 3-2
      Πείρος Ισώματος – Ίκαρος Λακκόπετρας
      Άτλας – Άρης Κ. Αχαΐας 0-4
      Παρασκευή 8.10.14…
      Πατραϊκή – Δόξα Χαλανδρίτσας 1-6
      Ζαβλάνι – Ακάδημος Λαρισσού 3-0 (α.α.)

      2η Αγωνιστική…
      Σάββατο 11.10.14…

      Ίκαρος Λακκόπετρας – Άτλας 4-2
      Νίκη Λουσικών – Σταροχώρι 4-0
      Βασιλικό – Πείρος 0-2
      Κυριακή 12.10.14…
      Πρωτέας – Παναχαΐς 3-0
      Γαλήνη – Απόλλων Βίδοβας 1-4
      Δόξα Χαλανδρίτσας – Ζαβλάνι 2-0
      Δόξα Πέττα – Πατραϊκή 3-0
      Ακάδημος Λαρισσού – Άρης Κ. Αχαΐας 0-3 (α.α.)

      3η Αγωνιστική…
      Σάββατο 18.10.14…
      Παναχαϊδα-Απόλλων Βίδοβας 1-6
      Κυριακή 19.10.14…
      Ζαβλάνι – Δόξα Πέττα 1-0
      Άτλας – Βασιλικό 5-0
      Πατραϊκή – Πρωτέας 1-2
      Σταροχώρι – Γαλήνη 2-7
      Άρης Κάτω Αχαΐας – Δόξα Χαλανδρίτσας 0-0
      Πείρος Ισώματος – Νίκη Λουσικών 0-2
      Ακάδημος Λαρισσού – Ίκαρος Λακκόπετρας 0-3 (α.α.)

      4η Αγωνιστική…
      Σάββατο 25.10.14…
      Δόξα Χαλ. – Ίκαρος Λακ. 7-2
      Νίκη Λουσικών – Άτλας 2-3
      Κυριακή 26.10.14…
      Γαλήνη-Πείρος 1-0
      Πατραϊκή-Παναχαϊς 5-3
      Πρωτέας-Ζαβλάνι 0-1
      Δόξα Πέττα-Άρης Κάτω Αχαγιάς 1-0
      Απόλλων Βίδοβας-Σταροχώρι 6-0
      Βασιλικό – Ακάδημος Λαρισσού 3-0 (α.α.)

      5η Αγωνιστική…
      Σάββατο 01.11.14…
      Ίκαρος Λακκόπετρας – Δόξα Πέττα 0-1
      Παναχαΐς – Σταροχώρι 7-1
      Δόξα Χαλανδρίτσας – Βασιλικό 4-0
      Κυριακή 2.11.14…
      Άτλας – Γαλήνη 2-0
      Ζαβλάνι – Πατραϊκή 4-5
      Πείρος – Απόλλων Βίδοβας 0-2
      Αρης Κ. Αχαΐας – Πρωτέας 2-1
      Ακάδημος Λαρισσού – Νίκη Λουσικών 0-3 (α.α.)

      6η Αγωνιστική…
      Σάββατο 8.11.14…
      Δόξα Πέττα -Βασιλικό 4-0
      Πατραϊκή – Άρης Κ. Αχαΐας 0-3
      Κυριακή 9.11.14…
      Σταροχώρι – Πείρος Ισώματος 2-1
      Ζαβλάνι – Παναχαΐς 2-0
      Απόλλων Βίδοβας – Άτλας 4-0
      Πρωτέας – Ίκαρος Λακκόπετρας 2-2
      Γαλήνη – Ακάδημος Λαρισσού 3-0 (α.α.)
      Νίκη Λουσικών – Δόξα Χαλανδρίτσας 0-2

      7η Αγωνιστική…
      Σάββατο 15.11.14…
      Βασιλικό – Πρωτέας 2-5
      Δόξα Χαλανδρίτσας – Γαλήνη 4-1
      Κυριακή 16.11.14…
      Παναχαΐς – Πείρος 1-2
      Ικαρος Λακκόπετρας – Πατραϊκή 3-0
      (*) Άτλας- Σταροχώρι 3-0 (Διακοπή)
      Δόξα Πέττα-Νίκη Λουσικών 1-5
      Άρης Κ. Αχαίας-Ζαβλάνι 2-1
      Ακάδημος Λαρισσού – Απόλλων Βίδοβας 0-3 (α.α.)

      8η Αγωνιστική…
      Σάββατο 22.11.14…
      Απόλλων Βίδοβας-Δόξα Χαλανδρίτσας 4-0
      Κυριακή 23.11.14…
      Γαλήνη-Δόξα Πέττα 0-1
      Πατραϊκή-Βασιλικό 4-1
      Πρωτέας-Νίκη Λουσικών 2-1
      Ζαβλάνι-Λακκόπετρα 4-3
      Πείρος-Άτλας 1-2
      Άρης Κ. Αχαΐας- Παναχαϊς 2-1
      Σταροχώρι – Ακάδημος Λαρισσού 3-0 (α.α.)

      9η Αγωνιστική…
      Σάββατο 29.11.14…
      Παναχαΐς – Άτλας 1-3
      Νίκη Λουσικών – Πατραϊκή 3-1
      Δόξα Χαλανδρίτσας – Σταροχώρι 6-0
      Κυριακή 30.11.14…
      Γαλήνη – Πρωτέας 1-4
      Δόξα Πέττα – Απόλλων Βίδοβας 0-1
      Βασιλικό – Ζαβλάνι 3-0
      Ικαρος Λακκόπετρας – Άρης Κ. Αχαΐας 1-5
      Ακάδημος Λαρισσού – Πείρος Ισώματος 0-3 (α.α.)

      10η Αγωνιστική…
      Σάββατο 6.12.14…

      Σταροχώρι – Δόξα Πέττα 1-2
      Κυριακή 7.12.14
      Άτλας – Ακάδημος Λαρισσού 3-0 (α.α.)
      Πατραϊκή – Γαλήνη 0-1
      Ζαβλάνι – Νίκη Λουσικών 2-1
      Ίκαρος Λακκόπετρας – Παναχαΐς 2-2

      Πείρος – Δόξα Χαλανδρίτσας 0-1
      Αρης Κ. Αχαΐας – Βασιλικό 4-3
      Απόλλων Βίδοβας -Πρωτέας 4-4

      11η αγωνιστική…
      Σάββατο 13.12.14…
      Απόλλων Βίδοβας – Πατραϊκή 5-1
      Νίκη Λουσικών – Άρης Κ. Αχαΐας 2-2
      Κυριακή 14.12.14…
      Δόξα Πέττα – Πείρος Ισώματος 0-0
      Γαλήνη – Ζαβλάνι 2-3
      Πρωτέας – Σταροχώρι 6-1
      Βασιλικό – Ίκαρος Λακκόπετρας 2-2
      Δόξα Χαλανδρίτσας – Άτλας 5-0
      Παναχαΐς – Ακάδημος Λαρισσού 3-0 (α.α.)

      12η Αγωνιστική…
      Σάββατο 20.12.14…
      Σταροχώρι – Πατραϊκή 1-2
      Κυριακή 21.12.14…
      Άτλας – Δόξα Πέττα 1-2
      Ζαβλάνι – Απόλλων Βίδοβας 1-2
      Πείρος – Πρωτέας 1-2
      Ικαρος Λακκόπετρας – Νίκη Λουσικών 3-1
      Αρης Κ. Αχαΐας – Γαλήνη 3-1
      Βασιλικό – Παναχαΐς 2-0
      Ακάδημος Λαρισσού – Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 (α.α.)

      13η Αγωνιστική…
      Σάββατο 10.01.15…

      Παναχαΐς – Δόξα Χαλανδρίτσας 1-3
      Νίκη Λουσικών – Βασιλικό 0-0
      Σταροχώρι – Ζαβλάνι 0-10
      Κυριακή 11.01.15…
      Δόξα Πέττα – Ακάδημος Λαρισσού 3-0 (α.α.)
      Γαλήνη – Ίκαρος Λακκόπετρας 2-2
      Πρωτέας – Άτλας 6-0
      Απόλλων Βίδοβας – Άρης Κ. Αχαΐας 2-1
      Πατραϊκή – Πείρος Ισώματος 0-1

      14η Αγωνιστική…
      Σάββατο 17.01.15…

      Δόξα Χαλανδρίτσας – Δόξα Πέττα 1-1
      Νίκη Λουσικών – Παναχαΐς 3-0 (α.α.)
      (Ένταση από τα Λουσικά, 0-4 το ματς)
      Κυριακή 18.01.15…
      Βασιλικό – Γαλήνη 0-1
      Ακάδημος Λαρισσού – Πρωτέας 0-3 (α.α.)
      Ίκαρος Λακκόπετρας – Απόλλων Βίδοβας 0-3
      Άτλας – Πατραϊκή 1-0
      Άρης Κ. Αχαΐας – Σταροχώρι 6-0
      Πείρος Ισώματος – Ζαβλάνι 0-1

      15η Αγωνιστική…
      Σάββατο 24.01.15…

      Παναχαΐς – Δόξα Πέττα 3-0
      Πείρος Ισώματος – Άρης Κ. Αχαΐας 0-3
      Σταροχώρι – Ίκαρος Λακκόπετρας 4-2
      Δευτέρα 26.01.15…
      Απόλλων Βίδοβας – Βασιλικό
      Τετάρτη 28.01.15…
      Ζαβλάνι – Άτλας
      Γαλήνη – Νίκη Λουσικών
      Πρωτέας – Δόξα Χαλανδρίτσας
      Πατραϊκή – Ακάδημος Λαρισσού 3-0 (α.α.)

      22η Αγωνιστική…
      Σάββατο 21.03.15…
      Νίκη Λουσικών – Δόξα Πέττα 0-3
      Απόλλων Βιδ.-Ακάδημος 3-0 (α.α.)
      Πατραϊκή-Λακκόπετρα 3-0
      Ζαβλάνι-Άρη Κ. Αχαΐας 1-0
      Πρωτέας-Βασιλικό 8-1
      Σταροχώρι-Άτλας 1-2
      Γαλήνη-Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1
      Πείρος-Παναχαϊς 0-0

    • ΠΑΝΑΧΑΪΣ: Παίδες ΕΠΣΑ (2ος Όμιλος)

      Πρωτάθλημα Παίδων ΕΠΣΑ 2014-15

      (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

      1η Αγωνιστική…
      Σάββατο 11.10.2014…
      Δίας – Πρωτέας: 1-7
      Γαλήνη – Άτλας/Πάτρα 2005: 4–0
      Ίκαρος Πετρ./Πήγασος – Δόξα Παραλίας: 2-1
      Παναχαΐς – Παμπατραϊκός/Ομόνοια: 0-5
      Πανμοβριακός Ριόλου – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων: 3-3
      Νίκη Προαστείου/Δαβουρλής – Αχαϊκός: 5-1
      Διαγόρας 2010 – Θύελλα/Ωλενιακός «1»: 3-0
      Ρεπό
      : Δαβουρλής Κ. ’92

      2η Αγωνιστική…
      Σαββάτο 25.10.14…
      Άτλας/Πάτρα 2005 – Αχαϊκός 0-7
      Δόξα Παραλίας – Πανμοβριακός Ριόλου 7-4
      Θύελλα/Ωλενιακός «1» – Γαλήνη 2-2
      Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων –Δίας 3-4
      Δαβουρλής Κ. ’92 – Παναχαΐς 1-4
      Παμ/κός/Ομόνοια – Ίκαρος Πετρ. /Πήγασος Πατρών 0-0
      Πρωτέας – Νίκη Προαστείου/Δαβουρλής 0-4
      Ρεπό: Διαγόρας 2010

      3η Αγωνιστική…
      Σαββάτο 08.11.14…
      Άτλας/Πάτρα 2005 – Πρωτέας 0-3
      Νίκη Πρ./Δαβουρλής – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 7-1
      Αχαϊκός – Θύελλα/Ωλενιακός «1» 2-2
      Δίας – Δόξα Παραλίας 0-3
      Πανμοβριακός Ριόλου – Παμπατραϊκός/Ομόνοια 2-6
      Διαγόρας 2010 – Δαβουρλής 6-3
      Παναχαΐς – Ίκαρος Πετρ./Πήγασος 0-2
      Ρεπό: Γαλήνη

      4η Αγωνιστική…
      Σαββάτο 22.11.14…

      Δαβουρλής K. ’92 – Γαλήνη 5-7
      Θύελλα/ Ωλενιακός «1» – Πρωτέας 0-1
      Δόξα Παραλίας – Νίκη Πρ./Δαβουρλής 3-4
      Διαγόρας – Παναχαΐς 1-4
      Παμ/κός/Ομόνοια – Δίας 3-0
      Ικαρος/ Πήγασος – Πανμοβριακός 3-0
      Ατρόμητος Ζαρ. – Άτλας/Πάτρα 2005 2-5
      Ρεπό: Αχαϊκός

      5η Αγωνιστική…
      Σαββάτο 06.12.14…

      Θύελλα/Ωλενιακός «1» – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-0
      Άτλας/Πάτρα 2005 – Δόξα Παραλίας 4-2
      Νίκη Πρ./Δαβουρλής – Παμπατραϊκός/Ομόνοια 0-2
      Αχαϊκός – Δαβουρλής 3-0
      Δίας – Ίκαρος Πετρ./Πήγασος 1-3
      Γαλήνη – Διαγόρας 2010 2-1
      Παναχαΐς – Πανμοβριακός Ριόλου 3-3
      Ρεπό: Πρωτέας

      6η Αγωνιστική…
      Σαββάτο 20.12.14…

      Δόξα Παραλίας – Θύελλα/Ωλενιακός «1» (Αναβλήθηκε)
      Διαγόρας – Αχαϊκός 1-3
      Δαβουρλής K. 92 – Πρωτέας 3-2
      Πανμοβριακός – Δίας 1-1
      Παμ/κός/Ομόνοια – Άτλας/Πάτρα 2005 6-1
      Ίκαρος/Πήγασος – Νίκη Πρ./Δαβουρλής 0-1
      Γαλήνη – Παναχαΐς 1-2
      Ρεπό: Ατρόμητος Ζαρ.

      7η Αγωνιστική…
      Σαββάτο 03.01.15…

      Άτλας/Πάτρα 2005 – Ικαρος Πετρ. /Πήγασος Πατρών 0-9
      Θύελλα/Ωλενιακός «1» – Παμπατραϊκός/Ομόνοια 0-1
      Αχαϊκός – Γαλήνη 0-3
      Πρωτέας – Διαγόρας 4-0
      Παναχαΐς – Δίας 5-1
      Νίκη Πρ./Δαβουρλής – Πανμοβριακός 7-3
      Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Δαβουρλής K. ’92 4-1
      Ρεπό: Δόξα Παραλίας

      8η Αγωνιστική…
      Δαβουρλής – Δόξα Παραλίας 4-1
      Ίκαρος Πετρ./Πήγασος – Θύελλα/Ωλενιακός «1» 1-1
      Διαγόρας 2010 – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-2
      Πανμοβριακός Ριόλου – Άτλας/Πάτρα 2005 (….)
      Γαλήνη – Πρωτέας 2-1
      Δίας – Νίκη Πρ./Δαβουρλής 0-8
      Αχαϊκός – Παναχαΐς 2-2
      Ρεπό
      : Παμπατραϊκός/Ομόνοια

      9η Αγωνιστική…
      Σάββατο 24.01.15…

      Παμπατραϊκός/Ομόνοια – Δαβουρλής 7-2
      Θύελλα/Ωλενιακός «1» – Πανμοβριακός Ριόλου (…)
      Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Γαλήνη 1-1
      Άτλας/Πάτρα 2005 – Δίας 3-3
      Πρωτέας – Αχαϊκός 2-0
      Δευτέρα 26.01.15…
      Παναχαΐς – Νίκη Πρ./Δαβουρλής 1-2
      Σάββατο 31.01.15…
      Δόξα Παραλίας – Διαγόρας 2010 (…)
      Ρεπό
      : Ίκαρος Πετρ./Πήγασος

      10η Αγωνιστική…
      Ίκαρος Πετρ./Πήγασος – Δαβουρλής 1-3
      Διαγόρας 2010 – Παμπατραϊκός/Ομόνοια 1-0
      Γαλήνη – Δόξα Παραλίας 2-0
      Δίας – Θύελλα/Ωλενιακός «1» 1-6
      Αχαϊκός – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-0
      Νίκη Πρ./Δαβουρλής – Άτλας/Πάτρα 2005 5-0
      Πρωτέας – Παναχαΐς 2-3
      Ρεπό
      : Πανμοβριακός

      11η Αγωνιστική…
      Σάββατο 14.02.15…

      Ίκαρος Πετρ./Πήγασος – Διαγόρας 2010 2-0
      Παμπατραϊκός/Ομόνοια – Γαλήνη 1-2
      Θύελλα/Ωλενιακός «1» – Νίκη Πρ./Δαβουρλής 2-6
      Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Πρωτέας …..
      Κυριακή 15.02.15…
      Δαβουρλής – Πανμοβριακός Ριόλου 6-2
      Δόξα Παραλίας – Αχαϊκός 0-5
      Δευτέρα 21.02.15…
      Παναχαΐς – Άτλας/Πάτρα 2005
      Ρεπό
      : Δίας

      12η Αγωνιστική…
      Πανμοβριακός Ριόλου – Διαγόρας 2010
      Γαλήνη – Ίκαρος Πετρ./Πήγασος
      Δίας – Δαβουρλής
      Αχαϊκός – Παμπατραϊκός/Ομόνοια
      Πρωτέας – Δόξα Παραλίας
      Άτλας/Πάτρα 2005 – Θύελλα/Ωλενιακός «1»
      Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Παναχαΐς
      Ρεπό
      : Νίκη Πρ./Δαβουρλής

      13η Αγωνιστική…
      Πανμοβριακός Ριόλου – Γαλήνη
      Διαγόρας 2010 – Δίας
      Ίκαρος Πετρ./Πήγασος – Αχαϊκός
      Δαβουρλής – Νίκη Πρ./Δαβουρλής
      Παμπατραϊκός/Ομόνοια – Πρωτέας
      Δόξα Παραλίας – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
      Παναχαΐς – Θύελλα/Ωλενιακός «1»
      Ρεπό
      : Άτλας

      14η Αγωνιστική…
      Δίας – Γαλήνη
      Αχαϊκός – Πανμοβριακός Ριόλου
      Νίκη Πρ./Δαβουρλής – Διαγόρας 2010
      Πρωτέας – Ίκαρος Πετρ./Πήγασος
      Άτλας/Πάτρα 2005 – Δαβουρλής
      Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Παμπατραϊκός/Ομόνοια
      Δόξα Παραλίας – Παναχαΐς
      Ρεπό
      : Θύελλα/Ωλενιακός «1»

      15η Αγωνιστική…
      Γαλήνη – Νίκη Πρ./Δαβουρλής
      Πανμοβριακός Ριόλου – Πρωτέας
      Διαγόρας 2010 – Άτλας/Πάτρα 2005
      Ίκαρος Πετρ./Πήγασος – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
      Δαβουρλής – Θύελλα/Ωλενιακός «1»
      Παμπατραϊκός/Ομόνοια – Δόξα Παραλίας
      Δίας – Αχαϊκός
      Ρεπό: Παναχαΐς

    • ΠΑΝΑΧΑΪΣ: Προπαίδων ΕΠΣΑ (2ος Όμιλος)

      Πρωτάθλημα Προπαίδων ΕΠΣΑ 2014-15

      (Β’ ΌΜΙΛΟΣ)

      -Α’ Γ’υρος-

      1η Αγωνιστική….
      Σαββάτο 18.10.14…

      Δόξα Παραλίας – Αχαϊκός 0-7
      Δίας – Δαβουρλής Κ. ’92 «2» 0-3 (α.α.)
      Θησέας/Αστέρας Μιντ. – Δόξα Χαλανδρίτσας 7-0
      Πρωτέας/Αχαϊκή – Εθνικός Σαγεΐκων 1-1
      Πάτρα 2005 – Παναχαΐς 3-0
      Νίκη Προαστίου – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 6-1
      Ρεπό: Ίκαρος Πετρωτού

      2η Αγωνιστική…
      Σαββάτο 01.11.14…

      Ατρόμητος Ζαρ. – Πρωτέας/Αχαϊκή 1-0
      Εθνικός Σαγεΐκων – Παναχαΐς 2-2
      Αχαϊκός – Θησέας/Αστέρας Μιντ. 1-1
      Ικαρος Πετρωτού – Δόξα Παραλίας 3-1
      Δαβουρλής Κ. ’92 «2» – Πάτρα 2005 0-1
      Δόξα Χαλανδρίτσας – Δίας 3-0 (α.α.)
      Ρεπό: Νίκη Προαστίου

      3η Αγωνιστική…
      Σαββάτο 15.11.14…

      Νίκη Προαστίου – Ικαρος Πετρωτού 0-1
      Εθνικός Σαγεΐκων – Δαβουρλής Κ. ’92 «2» 4-2
      Δόξα Παραλίας – Θησέας/Αστ. Μιντιλογλ. 1-5
      Παναχαΐς – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1
      Πάτρα 2005 – Δόξα Χαλανδρίτσας 9-0
      Δίας – Αχαϊκός 0-3 (α.α.)
      Ρεπό: Πρωτέας/Αχαϊκή

      4η Αγωνιστική…
      Σαββάτο 29.11.14…
      Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Δαβουρλής Κ. ’92 «2» 3-2
      Δόξα Χαλανδρίτσας – Εθνικός Σαγεΐκων 4-0
      Αχαϊκός – Πάτρα 2005 0-2
      Ικαρος Πετρωτού – Πρωτέας/Αχαϊκή 3-2
      Θησέας/Αστ. Μιντιλογλ. – Δίας 3-0 (α.α.)
      Νίκη Προαστίου – Δόξα Παραλίας 10-0
      Ρεπό: Παναχαΐς

      5η Αγωνιστική…
      Σαββάτο 13.12.14…
      Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Δόξα Χαλανδρίτσας 0-0
      Εθνικός Σαγεΐκων – Αχαϊκός 0-8
      Παναχαΐς – Ικαρος Πετρωτού 1-3
      Πάτρα 2005 – Θησέας/Αστ. Μιντιλογλ. 1-0
      Πρωτέας /Αχαϊκή – Νίκη Προαστίου 0-9
      Δόξα Παραλίας – Δίας 3-0 (α.α.)
      Ρεπό: Δαβουρλής Κ. ’92 «2»

      6η Αγωνιστική…
      Σαββάτο 04.01.15…
      Αχαϊκός – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-0
      Ικαρος Πετρωτού – Δαβουρλής Κ. ’92 «2» 2-1
      Θησέας/Αστ. Μιντιλογλ. – Εθνικός Σαγεΐκων 7-1
      Δίας – Πάτρα 2005 0-3 (α.α.)
      Πρωτέας/Αχαϊκή – Δόξα Παραλίας 5-1
      Κυριακή 11.01.15 (εξ’ αναβολής)…

      Νίκη Προαστίου – Παναχαΐς 5-0
      Ρεπό: Δόξα Χαλανδρίτσας

      7η Αγωνιστική…
      Σάββατο 17.01.15…
      Δόξα Χαλανδρίτσας – Ικαρος Πετρωτού (…)
      Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Θησέας/Αστ. Μιντιλογλ. 1-2
      Δαβουρλής Κ. ’92 «2» – Νίκη Προαστίου 0-2
      Εθνικός Σαγεΐκων – Δίας 3-0 (α.α.)
      Παναχαΐς – Πρωτέας/Αχαϊκή 2-1
      Δόξα Παραλίας – Πάτρα 2005 0-4
      Ρεπό
      : Αχαϊκός

      8η Αγωνιστική…
      Ικαρος Πετρωτού – Αχαϊκός
      Νίκη Προαστίου – Δόξα Χαλανδρίτσας
      Δίας – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
      Πρωτέας/Αχαϊκή – Δαβουρλής Κ. ’92 «2»
      Πάτρα 2005 – Εθνικός Σαγεΐκων
      Παναχαΐς – Δόξα Παραλίας

      9η Αγωνιστική…
      Θησέας/Αστ. Μιντιλογλ. – Ικαρος Πετρωτού
      Αχαϊκός – Νίκη Προαστίου
      Δόξα Χαλανδρίτσας – Πρωτέας/Αχαϊκή
      Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Πάτρα 2005
      Δαβουρλής Κ. ’92 «2» – Παναχαΐς
      Δόξα Παραλίας – Εθνικός Σαγεΐκων

      10η Αγωνιστική…
      Νίκη Προαστίου – Θησέας/Αστ. Μιντιλογλ.
      Δίας – Ικαρος Πετρωτού
      Πρωτέας/Αχαϊκή – Αχαϊκός
      Παναχαΐς – Δόξα Χαλανδρίτσας
      Εθνικός Σαγεΐκων – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
      Δαβουρλής Κ. 92 2 – Δόξα Παραλίας

      11η Αγωνιστική..
      Δίας – Νίκη Προαστίου
      Θησέας/Αστ. Μιντιλογλ. – Πρωτέας/Αχαϊκή
      Ικαρος Πετρωτού – Πάτρα 2005 A.E.
      Αχαϊκός – Παναχαΐς
      Δόξα Χαλανδρίτσας – Δαβουρλής Κ. ’92 «2»
      Δόξα Παραλίας – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

      12η Αγωνιστική…
      Πρωτέας/Αχαϊκή – Δίας
      Πάτρα 2005 – Νίκη Προαστίου
      Παναχαΐς – Θησέας/Αστ. Μιντιλογλ.
      Εθνικός Σαγεΐκων – Ικαρος Πετρωτού
      Δαβουρλής Κ. ’92 «2» – Αχαϊκός
      Δόξα Χαλανδρίτσας – Δόξα Παραλίας

      13η Αγωνιστική…
      Αχαϊκός – Δόξα Χαλανδρίτσας
      Ικαρος Πετρωτού – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
      Θησέας/Αστ. Μιντιλογλ. – Δαβουρλής Κ. ’92 «2»
      Νίκη Προαστίου – Εθνικός Σαγεΐκων
      Δίας – Παναχαΐς
      Πάτρα 2005 – Πρωτέας/Αχαϊκή

    • ΠΑΝΑΧΑΪΣ: Τζούνιορ ΕΠΣΑ (3ος Όμιλος)

      Πρωτάθλημα Τζούνιορ ΕΠΣΑ 2014-15

      (3ος Όμιλος)

      -Α’ Γύρος-

      1η Αγωνιστική…
      Σάββατο 25.10.14…
      Άτλας- Δαβουρλής Κ. 92 «3» 10-1
      Παναχαΐς – Δίας «2» 6-2
      Αετός Ρίου – Πατραϊκή «1» 5-12
      Κυριακή 26.10.14…
      Παναχαϊκός – Αχαϊκός 0-29
      Θύελλα/Ωλενιακός «1» – Δαβουρλής Κ. 92 «2» 1-12
      Πήγασος Πατρών – Πάτρα 2005 1-4
      Ρεπό
      : Αετός Π./Νίκη Πρ.

      2η Αγωνιστική…
      Σάββατο 08.11.14…

      Αετός Π./Νίκη Πρ. – Άτλας 4-5
      Δίας «2» – Παναχαϊκός 10-3
      Κυριακή 09.11.14…
      Δαβουρλής Κ. ‘92 «2» – Πάτρα 2005 2-4
      Αχαϊκός – Πήγασος Πατρών 16-1
      Πατραϊκή «1» – Θύελλα/Ωλενιακός «1» 2-2
      Δαβουρλής Κ. ‘92 «3» – Παναχαΐς 3-14
      Ρεπό: Αετός Ρίου

      3η Αγωνιστική…
      Σάββατο 22.11.14…
      Πήγασος Πατρών – Δίας «2» 4-3
      Αετός Ρίου – Αετός Π./Νίκη Πρ. 3-7
      Κυριακή 23.11.14…
      Δαβουρλής Κ. ‘92 «2» – Αχαϊκός 2-6
      Πάτρα 2005 – Πατραϊκή «1» 11-6
      Παναχαϊκός – Δαβουρλής Κ. ‘92 «3» 2-12
      Άτλας – Παναχαΐς 8-5
      Ρεπό: Θύελλα/Ωλενιακός «1»

      4η Αγωνιστική…
      Σάββατο 06.12.14…

      Πατραϊκή «1» – Αχαϊκός 0-14
      Αετός Ρίου – Άτλας 1-9
      Δίας «2» – Δαβουρλής Κ. ‘92 «2» 10-7
      Κυριακή 07.12.14…
      Δαβουρλής Κ. ‘92 «3» – Πήγασος Πατρών 3-3
      Παναχαΐς – Παναχαϊκός 12-1
      Αετός Π./Νίκη Πρ. – Θύελλα/Ωλενιακός «1» 9-5
      Ρεπό
      : Πάτρα 2005

      5η Αγωνιστική…
      Σάββατο 20.12.14…

      Πατραϊκή «1» – Δίας «2» 3-2
      Θύελλα/Ωλενιακός «1» – Αετός Ρίου 6-4
      Πάτρα 2005 – Αετός Π./Νίκη Πρ. 12-5
      Κυριακή 21.12.14…
      Δαβουρλής Κ. ‘92 «2» – Δαβουρλής Κ. ‘92 «3» 8-3
      Πήγασος Πατρών – Παναχαΐς 0-12
      Άτλας – Παναχαϊκός 18-1
      Ρεπό
      : Αχαϊκός

      6η Αγωνιστική…
      Σάββατο 10.01.15…

      Θύελλα/Ωλενιακός «1» – Άτλας 1-6
      Αετός Ρίου – Πάτρα 2005 0-10
      Κυριακή 11.01.15…
      Δαβουρλής Κ. ‘92 «3» – Πατραϊκή «1» 1-9
      Αετός Π./Νίκη Πρ. – Αχαϊκός 4-11
      Παναχαΐς – Δαβουρλής Κ. ‘92 «2» 6-6
      Παναχαϊκός – Πήγασος Πατρών 4-5
      Ρεπό: Δίας

      7η Αγωνιστική…
      Σάββατο 24.01.15…

      Δίας «2» – Αετός Π./Νίκη Πρ. 7-4
      Πατραϊκή «1» – Παναχαΐς 4-8
      Αχαϊκός – Αετός Ρίου 13-0
      Δαβουρλής Κ. ‘92 «2» – Παναχαϊκός (…)
      Πάτρα 2005 – Θύελλα/Ωλενιακός «1» (…)
      Άτλας – Πήγασος Πατρών (…)
      Ρεπό: Δαβουρλής Κ. ‘92 «3»

      8η Αγωνιστική…
      Αετός Π./Νίκη Πρ. – Δαβουρλής Κ. ‘92 «3»
      Αετός Ρίου – Δίας «2»
      Παναχαϊκός – Πατραϊκή «1»
      Θύελλα/Ωλενιακός «1» – Αχαϊκός
      Πήγασος Πατρών – Δαβουρλής Κ. ‘92 «2»
      Πάτρα 2005 – Άτλας
      Ρεπό: Παναχαΐς

      9η Αγωνιστική…
      Παναχαΐς – Αετός Π./Νίκη Πρ.
      Δαβουρλής Κ. ‘92 «3» – Αετός Ρίου
      Δίας «2» – Θύελλα/Ωλενιακός «1»
      Πατραϊκή «1» – Πήγασος Πατρών
      Αχαϊκός – Πάτρα 2005
      Άτλας – Δαβουρλής Κ. ‘92 «2»
      Ρεπό: Παναχαϊκός

      10η Αγωνιστική…
      Αετός Ρίου – Παναχαΐς
      Παναχαϊκός – Αετός Π./Νίκη Πρ.
      Θύελλα/Ωλενιακός «1» – Δαβουρλής Κ. ‘92 «3»
      Πάτρα 2005 – Δίας «2»
      Δαβουρλής Κ. ‘92 «2» – Πατραϊκή «1»
      Αχαϊκός – Άτλας
      Ρεπό: Πήγασος Πατρών

      11η Αγωνιστική…
      Παναχαϊκός – Αετός Ρίου
      Παναχαΐς – Θύελλα/Ωλενιακός «1»
      Αετός Π./Νίκη Πρ. – Πήγασος Πατρών
      Δαβουρλής Κ. ‘92 «3» – Πάτρα 2005
      Δίας «2» – Αχαϊκός
      Άτλας – Πατραϊκή Α.Ε. 1
      Ρεπό: Δαβουρλής Κ. ‘92 «2»

      12η Αγωνιστική…
      Θύελλα/Ωλενιακός «1» – Παναχαϊκός
      Πήγασος Πατρών – Αετός Ρίου
      Πάτρα 2005 – Παναχαΐς
      Δαβουρλής Κ. ‘92 «2» – Αετός Π./Νίκη Πρ.
      Αχαϊκός – Δαβουρλής Κ. ‘92 «3»
      Δίας «2» – Άτλας
      Ρεπό: Πατραϊκή «1»

      13η Αγωνιστική…
      Δαβουρλής Κ. ‘92 «3» – Δίας «2»
      Αετός Π./Νίκη Πρ. – Πατραϊκή «1»
      Παναχαΐς – Αχαϊκός
      Αετός Ρίου – Δαβουρλής Κ. ‘92 «2»
      Παναχαϊκός – Πάτρα 2005
      Πήγασος Πατρών – Θύελλα/Ωλενιακός «1»
      Ρεπό: Άτλας

    • ΠΑΝΑΧΑΪΣ: Προτζούνιορ ΕΠΣΑ (2ος Όμιλος)

      Πρωτάθλημα Προτζούνιορ ΕΠΣΑ 2014-15

      -2ος ΟΜΙΛΟΣ-

      (Α’ ΓΥΡΟΣ)

      1η Αγωνιστική…
      Σάββατο 01.11.14…
      Παναχαΐς – Παναχαϊκός (Αναβλήθηκε)
      Δίας – Α.Ε. Αρόης 7-5
      Πατραϊκή – Γαλήνη 20-3
      Κυριακή 02.11.14…
      Ίκαρος Πετρωτού – Θύελλα Πατρών 0-9
      Πήγασος Πατρών – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-3

      2η Αγωνιστική…
      Σάββατο 15.11.14…
      Θύελλα Πατρών – Πατραϊκή 7-9
      Ίκαρος Πετρωτού – Δίας 1-10
      Κυριακή 16.11.14…
      Παναχαϊκός – Πήγασος Πατρών 1-11
      Γαλήνη – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 9-3
      Α.Ε. Αρόης – Παναχαΐς 3-0

      3η Αγωνιστική…
      Σάββατο 29.11.14…
      Πατραϊκή – Ικαρος Πετρωτού 14-0
      Πήγασος Πατρών – Α.Ε. Αρόης 0-8
      Γαλήνη – Παναχαϊκός 7-0
      Δίας – Παναχαΐς 8-6
      Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Θύελλα Πατρών 0-31

      4η Αγωνιστική…
      Σάββατο 13.12.14…
      Ίκαρος Πετρωτού – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 6-4
      Α.Ε. Αρόης – Γαλήνη 4-1
      Κυριακή 14.12.14…
      Θύελλα Πατρών – Παναχαϊκός 19-1
      Παναχαΐς – Πήγασος Πατρών 8-0
      Σάββατο 20.12.14…
      Πατραϊκή – Δίας 2-4

  • Θα προστεθούν τα προγράμματα της χρονιάς…
  • Θα προστεθούν τα προγράμματα της χρονιάς…
  • Θα προστεθούν τα προγράμματα της χρονιάς…