ΝΕΟΙ

ΚΑΛΛΙΘΕΑ Κ19 - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Κ19 1-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Επανάληψη του αγώνα της Πάτρας είχαμε το πρωί του Σαββάτου στις Τζιτζιφιές, όπου η Κ19 της Παναχαϊκής, έφερε ισοπαλία 1-1 με την αντίστοιχη ομάδα της Καλλιθέας, στην αγωνιστική του πρωταθλήματος Νέων της Football League.

Οι "ροσονέρι" προηγήθηκαν στα μέσα του β' ημιχρόνου με τον Βασάρα (65'), αλλά στο φινάλε του αγώνα, οι "μπλε" κατάφεραν να φέρουν το ματς στα ίσα με εύστοχο χτύπημα πέναλτι (σ.σ. που έκανε ο Τσεκούρας) και να κόψουν σημαντικούς βαθμούς από την Πατρινή ομάδα...

Η σύνθεση...
Παναχαϊκή (Παπαπαναγής): Μπαμπούνης, Αμπάρα, Καρμακόλιας (31’ Βαρσαμίδης – 46’ Μακρής), Καλαμπόκας (20’ Νικόπουλος – 75’ Αυλωνίτης), Κωνσταντακόπουλος, Κυριακόπουλος, Νικολόπουλος, Βασάρας, Σταυρόπουλος, Μαστραντωνάκης, Αγριμάκης...