Η κλήρωση του πρωταθλήματος διεξάγεται αυτή την ώρα και η Παναχαϊκή...
Live...
Γνωστοποιήθηκε η ημερομηνία λήξης του φετινού πρωταθλήματος της Football League.
Συγκεκριμένα, στις 27 Μαϊου θα πέσει η αυλαία της σεζόν που ξεκινά σε δύο εβδομάδες από τώρα, στις 22 του Οκτωβρίου.
Παράλληλα, η Διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος όρισε και 5 εμβόλιμες αγωνιστικές.
Αυτές είναι:
Τετάρτη (20/12)
Τετάρτη (31/1/2018)
Τετάρτη (7/3/2018)
Μεγάλη Τετάρτη (4/4/2018)
Τετάρτη (25/4/2018)
Κλειδάριθμο πήραν Παναχαϊκή και Παναιγιάλειος....
Το πρόγραμμα αναλυτικά...
1η (22/10) Αγωνιστική 18η (18/02)
ΑΟΧ Κισσαμικός – Καραϊσκάκης
Εργοτέλης – Καλλιθέα
Αχαρναϊκός – Απόλλων Λάρισας
Παναχαϊκή – Τρίκαλα
Βέροια - Απόλλων Πόντου
Άρης - Αιγινιακός
Σπάρτη – Παναιγιάλειος
Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός - ΟΦΗ
2η (29/10) Αγωνιστική 19η (25/02)
Εργοτέλης – ΑΟΧ Κισσαμικός
Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός
Καλλιθέα – Παναχαϊκή
Απόλλων Λάρισας - Βέροια
Τρίκαλα – Άρης
Απόλλων Πόντου - Σπάρτη
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΟΦΗ
3η (05/11) Αγωνιστική 20ή (04/03)
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή – Εργοτέλης
Βέροια – Καραϊσκάκης
Άρης – Καλλιθέα
Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας – Τρίκαλα
Πανσερραϊκός - Απόλλων Πόντου
ΟΦΗ - Αιγινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος
4η (12/11) Αγωνιστική 21η (07/03)
Παναχαϊκή – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αχαρναϊκός - Βέροια
Εργοτέλης – Άρης
Καραϊσκάκης - Σπάρτη
Καλλιθέα – Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
Τρίκαλα – ΟΦΗ
Απόλλων Πόντου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αιγινιακός – Παναιγιάλειος
5η (19/11) Αγωνιστική 22η (11/03)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Βέροια
Άρης – Παναχαϊκή
Σπάρτη – Αχαρναϊκός
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης
Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης
ΟΦΗ – Καλλιθέα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
Παναιγιάλειος – Τρίκαλα
Αιγινιακός - Απόλλων Πόντου
6η (26/11) Αγωνιστική 23η (18/03)
Άρης – ΑΟΧ Κισσαμικός
Βέροια - Σπάρτη
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός
Εργοτέλης - ΟΦΗ
Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος
Απόλλων Λάρισας - Αιγινιακός
Τρίκαλα - Απόλλων Πόντου
7η (03/12) Αγωνιστική 24η (25/03)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Σπάρτη
Δόξα Δράμας – Άρης
Πανσερραϊκός - Βέροια
ΟΦΗ – Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
Αιγινιακός – Καραϊσκάκης
Απόλλων Πόντου – Καλλιθέα
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας
8η (10/12) Αγωνιστική 25η (01/04)
Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός
Σπάρτη – Πανσερραϊκός
Άρης - ΟΦΗ
Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός - Αιγινιακός
Εργοτέλης - Απόλλων Πόντου
Καραϊσκάκης - Τρίκαλα
Καλλιθέα - Απόλλων Λάρισας
9η (17/12) Αγωνιστική 26η (04/04)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Πανσερραϊκός
ΟΦΗ - Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Καρδίτσας - Σπάρτη
Παναιγιάλειος - Άρης
Αιγινιακός - Βέροια
Απόλλων Πόντου - Παναχαϊκή
Τρίκαλα - Αχαρναϊκός
Απόλλων Λάρισας - Εργοτέλης
Καλλιθέα - Καραϊσκάκης
10η (20/12) Αγωνιστική 27η (15/04)
ΟΦΗ - ΑΟΧ Κισσαμικός
Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Δόξα Δράμας - Παναιγιάλειος
Σπάρτη - Αιγινιακός
Άρης - Απόλλων Πόντου
Βέροια - Τρίκαλα
Παναχαϊκή - Απόλλων Λάρισας
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα
Καραϊσκάκης - Εργοτέλης
11η (07/01) Αγωνιστική 28η (22/04)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναιγιάλειος - ΟΦΗ
Αιγινιακός - Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου - Δόξα Δράμας
Τρίκαλα - Σπάρτη
Απόλλων Λάρισας - Άρης
Καλλιθέα - Βέροια
Καραϊσκάκης - Παναχαϊκή
Εργοτέλης - Αχαρναϊκός
12η (14/01) Αγωνιστική 29η (25/04)
Παναιγιάλειος - ΑΟΧ Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αιγινιακός
ΟΦΗ - Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός - Τρίκαλα
Δόξα Δράμας - Απόλλων Λάρισας
Σπάρτη - Καλλιθέα
Άρης - Καραϊσκάκης
Βέροια - Εργοτέλης
Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή
13η (21/01) Αγωνιστική 30ή (29/04)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Αιγινιακός
Απόλλων Πόντου - Παναιγιάλειος
Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας - ΟΦΗ
Καλλιθέα - Πανσερραϊκός
Καραϊσκάκης - Δόξα Δράμας
Εργοτέλης - Σπάρτη
Αχαρναϊκός - Άρης
Παναχαϊκή - Βέροια
14η (28/01) Αγωνιστική 31η (06/05)
Απόλλων Πόντου - ΑΟΧ Κισσαμικός
Αιγινιακός - Τρίκαλα
Παναιγιάλειος - Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας - Καλλιθέα
ΟΦΗ - Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός - Εργοτέλης
Δόξα Δράμας - Αχαρναϊκός
Σπάρτη - Παναχαϊκή
Βέροια - Άρης
15η (31/01) Αγωνιστική 32η (13/05)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου
Καλλιθέα - Αιγινιακός
Καραϊσκάκης - Παναιγιάλειος
Εργοτέλης - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αχαρναϊκός - ΟΦΗ
Παναχαϊκή - Πανσερραϊκός
Βέροια - Δόξα Δράμας
Άρης - Σπάρτη
16η (04/02) Αγωνιστική 33η (20/05)
Απόλλων Λάρισας - ΑΟΧ Κισσαμικός
Τρίκαλα - Καλλιθέα
Απόλλων Πόντου - Καραϊσκάκης
Αιγινιακός - Εργοτέλης
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναχαϊκή
ΟΦΗ - Βέροια
Πανσερραϊκός - Άρης
Σπάρτη - Δόξα Δράμας
17η (11/02) Αγωνιστική 34η (27/05)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Καλλιθέα
Καραϊσκάκης - Απόλλων Λάρισας
Εργοτέλης - Τρίκαλα
Αχαρναϊκός - Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή - Αιγινιακός
Βέροια - Παναιγιάλειος
Άρης - Αναγέννηση Καρδίτσας
Σπάρτη - ΟΦΗ
Δόξα Δράμας - Πανσερραϊκός
3 Comments