Tweeter button Facebook button Youtube button

Όταν έχει κέφια… ΠΑΟ, Λάρισα και Καρδίτσα στο Κύπελλο (!!!)

Μεγάλες στιγμές αναμένετε να ζήσουν οι φίλοι της Παναχαϊκής, που στην επιστροφή της ομάδας στις επαγγελματικές κατηγορίες, πέρα από τους αντιπαλους στο πρωτάθλημα, περίμεναν με αγωνία την κλήρωση στο Κύπελλο Ελλάδας. Η κληρωτίδα είχε για μια ακόμη φορά κέφια και έφερε την Πατρινή ομάδα αντίπαλο με τον Παναθηναϊκό, την Λάρισα του Κούγια και την Αναγέννηση Καρδίτσας

Πρώτο επίσημο ματς με Καρδίτσα στην Αγυιά (!!!) 19-21/9

Έτσι η Παναχαϊκή, θα δώσει το πρώτο επίσημο παιχνίδι της με την Αναγέννηση Καρδίτσας στην Αγυιά στα τέλη Σεπτεμβρίου (19-21/9) αφού δεν θα έχει ξεκινήσει η Β’ Εθνική…

Στα τέλη Οκτώβρη (24-26) θα ταξιδέψει στο AEL FC ARENA για να αγωνιστεί με την Λάρισα και τον παλιό γνώριμο και «αγαπημένο» Αλέξη Κούγια και τέλος,
επίσης στα τέλη του Νοέμβρη (28-30) θα υποδεχτεί τον Παναθηναϊκό στην Πάτρα…!!!

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ….

8ος όμιλος
1η Αγωνιστική (19-21 Σεπτεμβρίου)…
Παναθηναϊκός – Λάρισα
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας

2η Αγωνιστική (24-26 Οκτώβρη)…
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός
Λάρισα- Παναχαϊκή

3η Αγωνιστική (28-30 Νοέμβρη)…
Αναγέννηση Καρδίτσας – Λάρισα
Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ…

1ος όμιλος…
1η Αγ.: Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης, Ηρακλής – ΟΦΗ
2η Αγ.: ΟΦΗ – Πλατανιάς, Απόλλων Σμύρνης – Ηρακλής
3η Αγ.: ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης, Ηρακλής – Πλατανιάς

2ος όμιλος…
1η Αγ.: ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός, Βέροια ή Αιγινιακός – Απόλλων Καλαμαριάς
2η Αγ.: Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ, Λεβαδειακός – Βέροια ή Αιγινιακός
3η Αγ.: Απόλλων Καλαμαριάς – Λεβαδειακός, Βέροια ή Αιγινιακός – ΠΑΟΚ

3ος όμιλος…
1η Αγ.: ΑΕΚ – Λαμία, Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας
2η Αγ.: Απόλλων Λάρισας – ΑΕΚ, Λαμία – Καλλιθέα
3η Αγ.: Απόλλων Λάρισας – Λαμία, Καλλιθέα – ΑΕΚ

4ος όμιλος…
1η Αγ.: Ατρόμητος – Κέρκυρα, Σπάρτη – Τρίκαλα
2η Αγ.: Τρίκαλα – Ατρόμητος, Κέρκυρα – Σπάρτη
3η Αγ.: Τρίκαλα – Κέρκυρα, Σπάρτη – Ατρόμητος

5ος όμιλος…
1η Αγ.: Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης, Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
2η Αγ.: Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός, Αστέρας Τρίπολης – Κισσαμικός
3η Αγ.: Αχαρναϊκός – Αστέρας Τρίπολης, Κισσαμικός – Ολυμπιακός

6ος όμιλος…
1η Αγ.: Ξάνθη – Παναιτωλικός, Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
2η Αγ.: Εργοτέλης – Ξάνθη, Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός
3η Αγ.: Εργοτέλης – Παναιτωλικός, Πανσερραϊκός – Ξάνθη

7oς όμιλος…
1η Αγ.: Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα, Παναιγιάλειος – Άρης
2η Αγ.: Άρης – Πανιώνιος, ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιγιάλειος
3η Αγ.: Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα, Παναιγιάλειος – Πανιώνιος

* ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ 2 ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ.. ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»…

Σχετικά με τον συντάκτη

Απαντήστε

*