Tweeter button Facebook button Youtube button

Το… νέο αίμα, είναι εδώ (!)

Συντάκτης: Βαγγέλης Μιχάλης. Δημοσιευμένο στην: ΣΤΙΒΟΣ

Published on Ιουνίου 11, 2012 with κανένα σχόλιο

Ένα ακόμη μεταλλίο και άλμα στα 1,72 από την Κατερίνα Κυριακοπούλου

Ένα διήμερο αφιερωμένο στον Στίβο ήταν αυτό που μας πέρασε, αφού στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο, όπου διεξήχθησαν το διασσυλογικό πρωτάθλημα του 3ο Ομίλου, στο οποίο συμμετείχαν οι Πατρινές ομάδες και βεβαίως η Παναχαϊκή.

Οι «ροσονέρι«, συμμετείχαν με 16 αθλητές και το ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ότι ο μεγαλύτερος σε ηλικία αθλητής ήταν ο 26χρονος Θεόφιλος Τόγιας και αμέσως μετά  η 19χρονη Κατερίνα Κυριακοπούλου που κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στο ύψος.

Οι προπονητές της ομάδας Σιούλη-Βενέρης έδωσαν δικαίωμα συμμετοχής σε παιδιά κάτω των 20 ετών να αγωνιστούν κόντρα σε πολλούς έμπειρους αθλητές, με χρόνια στον χώρο του στίβου…

Η μεγαλύτερη διάκριση ήρθε από την Κατερίνα Κυριακοπούλου στο Ύψος γυναικών, όπου κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στο ύψος. Η «κοκκινόμαυρη» αθλήτρια, πέρασε το 1,72μ., ανεβάζοντας τον πήχη σε σχέση με τα τελευταία της άλματα και πλασαρίστηκε πίσω από την Στεργίου που έπιασε επίδοση για το Λονδίνο με το 1, 92μ. (!!!)

Χάλκινο για την ομάδα σκυταλοδρομίας γυναικών της ΠΓΕ στα 4Χ100μ., που τερμάτισε με χρόνο 51.90. Έτρεξαν οι Αναστασοπούλου-Λυρή-Καπερώνη και Γιάχου

Μετάλλιο (χάλκινο) και για την Νάνσυ Παναγοπούλου στα 200μ. γυναικών και 400μ. γυναικών…

…Στα 200μ. γυναικών, τερμάτισε με χρόνο 26.63,  ενώ…

…Στα 400μ. γυναικών η Παναγοπούλου έμεινε πίσω από Μουρτά και Ανταρέμι, με χρόνο 58.33.11… Στο ίδιο αγώνισμα, τερμάτισε η Νικολ Μπούμπαλη (1.05.97) και 10η η Δέσποινα Γραμματικοπούλου (1.08.77)…

Στο μήκος γυναικών, η Παναχαϊκή έπιασε την και θέση με τις Βασιλακοπούλου και Λυρή. Η Χριστίνα Βασιλακοπούλου έκανε άλμα 5.04μ. και η Ρενάτε Λυρή 4.90μ.

τερμάτισε η ΠΓΕ και στην σκυταλοδρομία 4Χ100 των ανδρών, με 45.58

12η τερμάτισε στα 800μ. γυναικών η Χριστίνα Γιαννακοπούλου, που ολοκλήρωσε την προσπάθεια της με χρόνο 2.31.20

Στα 100μ. ανδρών, ο Θεόφιλος Τόγιας ήρθε 15ος με χρόνο 11.80 και 16ος ο Άγγελος Μπαρδάκης με χρόνο 11.88

Τέλος, 18ος τερμάτισε ο Νίκος Ορφανίδης στο αγώνισμα των 400μ. ανδρών, με χρόνο 57.36

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ…

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΑΤΡΑ 9 – 10/06/2012 (Παμπελοποννησιακό Στάδιο)

100Μ. ΑΝΔΡΩΝ…
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο –  Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.77 13
2 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛ/ΤΩΝ 10.85 11
3 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ -ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 11.00 10
4 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΣ -ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 11.05 8
5 ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 11.09 7
6 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 11.22 6
7 ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 11.27 5
8 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ -ΑΟ ΠΕΛΩΨ 11.27 4
9 ΜΠΡΑΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11.38 3
10 ΜΑΝΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.44 2
11 ΓΡΟΜΙΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -ΑΟΑ ΚΟΝΔΩΡ 11.45 1
12 ΑΛΕΤΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11.60
13 ΜΕΛΛΟ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ -ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 11.63
14 ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ -ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 11.70
15 ΤΟΓΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ -ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.80
16 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ -ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.88
17 ΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 11.89
18 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11.95
19 ΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 12.00
20 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ/ΜΠΟΣ 92 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 12.10
21 ΚΑΠΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ -ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 12.11
22 ΞΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛ/ΤΩΝ 12.15
23 ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ -ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 12.46
24 ΚΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 12.57
25 ΓΚΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.66
26 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ -ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΑΚ.

200Μ ΑΝΔΡΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο –  Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ -ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛ/ΤΩΝ 21.79 13
2 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22.09 11
3 ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 22.62 9
4 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ -ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 22.74 8
5 ΜΠΡΑΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 22.87 7
6 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 23.01 6
7 ΜΑΝΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 23.04 5
8 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 23.22 4
9 ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛ/ΤΩΝ 23.31 3
10 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ -ΑΟ ΠΕΛΩΨ 23.56 2
11 ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ -ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 23.58 1
12 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24.10
13 ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 24.25
14 ΓΚΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ -ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 24.26
15 ΞΥΛΟΚΟΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 24.48
16 ΚΑΠΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ -ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 24.55
17 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ -ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 24.99
18 ΣΔΡΑΛΑΓΚΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 25.47
19 ΚΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 26.04
20 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ -ΑΟ ΠΕΛΩΨ 26.36

400Μ ΑΝΔΡΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο –  Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 48.64 13
2 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 50.17 11
3 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ -ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 50.66 9
4 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 51.16 8
5 ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛ/ΤΩΝ 51.74 6
6 ΚΟΜΠΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ -ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 52.61 5
7 ΤΣΙΑΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ -ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 52.73 4
8 ΓΚΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ -ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 52.87 3
9 ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ -ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡ/ΘΟΥ 53.18 2
10 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ -ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 53.46 1
11 ΒΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡ/ΘΟΥ 53.98
12 ΣΕΧΟΥ ΜΟΥΣΗΣ -ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 54.71
13 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΦΩΤΗΣ -ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 54.94
14 ΝΤΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 55.02
15 ΞΥΛΟΚΟΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 55.58
16 ΞΥΛΟΚΟΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 55.58
17 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤ/ΚΙΟΥ 55.67
18 ΟΡΦΑΝΙΔΗΔ ΝΙΚΟΣ -ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 57.36
19 ΤΣΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 58.66
20 ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΕΦΑ ΑΙΓΙΟΥ 60.29
21 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡ/ΘΟΥ 62.14

800Μ ΑΝΔΡΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΠΟΕΛ 1.55.18 13
2 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.55.86 11
3 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.56.11 10
4 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ – ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1.56.18 9
5 ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ – ΑΠΟΕΛ 1.56.61 8
6 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 1.57.43 7
7 ΒΛΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 1.58.70 6
8 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1.59.09 5
9 ΜΑΝΑΪ ΤΖΟΥΑΝ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.59.88 4
10 ΑΥΓΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2.00.46 3
11 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.00.58 2
12 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2.03.16 1
13 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ – ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 2.05.40
14 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.07.19
15 ΧΟΥΚΗ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2.07.86
16 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2.08.59
17 ΦΙΛΑΪ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2.08.88
18 ΑΡΙΔΑΣ ΛΥΚΑΩΝ-ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 2.17.38
19 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2.18.61
20 ΓΙΟΥΡΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2.19.90

1.500Μ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΠΟΕΛ 4.04.55 8
2 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.04.76 6
3 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.08.36 5
4 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.15.76 4
5 ΚΟΚΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 4.17.87 3
6 ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.18.23 2
7 ΖΙΩΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.19.09 1
8 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 4.21.88
9 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.23.16
10 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4.28.44
11 ΧΟΥΚΗ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 4.34.50
12 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 4.38.30
13 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.56.41
14 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.57.99

5.000 Μ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΤΟΥΣΕ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16.04.90 5
2 ΚΟΚΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 16.26.57 3
3 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 16.34.95 2
4 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 16.37.40 1
5 ΣΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 16.41.95
6 ΠΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 16.56.52
7 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 17.47.81
8 ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 18.16.23
9 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 18.24.62
10 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 20.11.53
11 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΕΓΚ.

110Μ ΕΜΠ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΔΡΑΓΚΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 16.46 2
2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 16.91

400Μ ΕΜΠ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ – ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 49.92 13
2 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 53.50 11
3 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 56.74 10
4 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 57.33 9
5 ΣΕΧΟΥ ΜΟΥΣΗΣ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 59.56 1
6 ΜΠΟΒΙΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 63.63

3.000Μ Φ.ΕΜΠ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9.51.24 4
2 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10.04.56 2
3 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 10.16.20 1

10.000Μ ΒΑΔΗΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 45.57.47 13
2 ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 45.58.74 11
3 ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 51.58.25 1
4 ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΚ.

4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 42.59 26
2 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 42.84 22
3 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 45.00 6
4 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 45.52 4
5 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 45.58 2
6 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛ/ΤΩΝ 46.69
7 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΕΓΚ.

4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗΣ 3.16.44 26
2 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.34.73 4
3 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 3.35.53 2
4 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 3.42.30
5 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 3.48.05

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 7.16 13
2 ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 6.90 4
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ 6.76 3
4 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 6.68 2
5 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 6.47 1
6 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6.26
7 ΜΠΡΙΑΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ – ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 6.24
8 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ – ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 6.15
9 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 5.96
10 ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΕΦΑ ΑΙΓΙΟΥ 5.48
11 ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.43

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΦΙΛΑΪ ΜΕΛΙΝΤΙΑΝ – ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 1.96 2

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 13.80 3
2 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13.62 1
3 ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΙΣΣΑΡΙΩΝ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.35
4 ΜΠΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 12.66

ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΝΕΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ ΑΚ.

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧ. – ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 19.64 13
2 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝ. – ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 17.30 11
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. – ΑΠΟΕΛ 15.81 10
4 ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 14.15 9
5 ΚΛΑΨΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ – ΑΠΟΕΛ 13.11 3
6 ΚΑΤΑΒΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 12.88 2
7 ΣΙΑΚΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.39 1
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 11.78
9 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 11.56
10 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΣΩΝ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10.39
11 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 9.75
12 ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΔΗΜ. – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ ΓΑΛΗΝΗ 9.57
13 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 7.41

ΔΙΣΚΟΣ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧ. – ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 50.69 13
2 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΣΩΝ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 45.97 11
3 ΚΛΑΨΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ – ΑΠΟΕΛ 45.85 10
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. – ΑΠΟΕΛ 44.31 9
5 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝ. – ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 44.27 8
6 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 42.00 7
7 ΣΙΑΚΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 37.33

ΑΚΟΝΤΙΟ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΚΑΛΥΚΑΣ ΔΗΜ. – ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 58.30 13
2 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 58.30 11
3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 54.50 3
4 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 52.96 2
5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝ. – ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 52.62 1
6 ΚΑΛΙΝΝΙΚΟΣ ΘΕΟΔ. – ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 47.42
7 ΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 45.28
8 ΤΡΥΠΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 37.40

ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΠΑΠΠΑΣ ΑΒΡΑΑΜ – ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 48.77 3
2 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 44.36 1
3 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 40.98

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ – ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 12.33 13
2 ΖΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 12.53 11
3 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 12.63 10
4 ΤΖΕΛΑΪ ΑΝΖΕΛΑ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12.66 9
5 ΜΠΟΓΡΗ ΕΛΕΝΗ – ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 12.83 8
6 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.84 7
7 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.09 6
8 ΓΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 13.12 5
9 ΡΑΝΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.13 4
10 ΤΡΙΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 13.15 3
11 ΚΑΡΒΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.29 2
12 ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.34 1
13 ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ – ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 13.47 1
14 ΠΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.55
15 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 13.71
16 ΜΠΕΖΑ ΣΑΒΒΙΝΑ – ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 13.70
17 ΤΣΙΩΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 13.70
18 ΤΣΕΡΦΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 14.19
19 ΝΤΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ – ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 14.48
20 ΜΟΥΛΟΥ ΚΑΤΑΡΙΝΑ – ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΚ.

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 25.77 13
2 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ. – ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 26.28 11
3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 26.63 10
4 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 26.96 9
5 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΛΒΙΝΑ – ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 27.08 8
6 ΤΖΕΛΑΪ ΑΝΖΕΛΑ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 27.10 7
7 ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΔΗΜ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27.17 6
8 ΡΑΝΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27.33 5
9 ΜΠΟΓΡΗ ΕΛΕΝΗ – ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑΣ 27.40 4
10 ΤΡΙΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 27.51 3
11 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ ΜΑΓΔΑ – ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 27.83 2
12 ΞΕΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ – ΚΩΝ/ΝΑ – ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 27.84 1
13 ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 28.05
14 ΓΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 28.55
15 ΜΟΥΛΟΥ ΚΑΤΑΡΙΝΑ – ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 30.16
16 ΤΣΕΡΦΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 31.29
17 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 34.35

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 57.03 13
2 ΑΝΤΑΡΕΜΙ ΑΝΤΡΕΟΛΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 58.20 11
3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 58.33 11
4 ΛΑΠΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.00.60 4
5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ – ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1.01.32 3
6 ΚΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.01.98 2
7 ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ ΜΑΓΔΑ – ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 1.03.41 1
8 ΜΠΟΥΜΠΑΛΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1.05.97
9 ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.07.00
10 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1.08.77
11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1.12.63

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΑΝΤΑΡΕΜΙ ΑΝΤΡΕΟΛΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2.15.07 13
2 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2.15.7 11
3 ΒΑΜΒΑΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2.21.84 10
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ – ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2.22.28 9
5 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.24.16 7
6 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2.24.71 6
7 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2.26.18 5
8 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 2.27.32 4
9 ΣΑΚΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2.28.00 3
10 ΚΕΚΕΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2.28.49 2
11 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2.30.00 1
12 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 2.31.20
13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 2.41.52

1500
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο –  Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.42.98 13
2 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑ – ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 4.51.52 11
3 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.59.91 10
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ – ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 5.00.99 9
5 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.01.94 8
6 ΚΕΚΕΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.02.73 7
7 ΣΑΚΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 5.09.32 6
8 ΠΑΠΑΤΖΗΜΑ ΟΛΓΑ – ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 5.10.10 5
9 ΓΙΑΝΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΑΠΟΕΛ 5.11.18 4
10 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 5.13.31 3
11 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.14.63 2
12 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 5.15.98 1
13 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 5.16.88 1
14 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.22.68 1
15 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 5.23.54 1
16 ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.36.56
17 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 5.36.81
18 ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 5.41.73
19 ΛΑΦΑΝΧΗ ΚΛΑΙΡ-ΕΛΕΝ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 6.04.11

5.000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑ – ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 18.38.96
2 ΓΙΑΝΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΑΠΟΕΛ 19.24.97
3 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19.33.13
4 ΤΣΑΚΙΡΗ -ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 19.37.20
5 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ – ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 19.52.52
6 ΠΑΠΑΤΖΗΜΑ ΟΛΓΑ – ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 20.07.83
7 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20.09.99
8 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 20.16.54
9 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 20.25.67
10 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 20.49.64
11 ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 21.38.09
12 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΕΓΚ.

10.000Μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΣΑΡΡΑ ΑΜΑΛΙΑ – ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 59.19.34 2
2 ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΓΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 1.04.12.11

100Μ ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΛΑΖΑΡ ΓΙΟΥΛΙΑΝΑ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 17.60
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 16.08

400Μ ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
ΞΕΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ – ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1.11.72 –
ΛΑΖΑΡ ΓΙΟΥΛΙΑΝΑ – ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.12.77 –

4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 50.40 8
ΧΑΤΖΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΤ
ΜΠΕΖΑ ΣΑΒ
ΖΑΚΚΑ ΧΑΡΑ
2 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 51.01 4
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡ
ΠΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛ
ΖΑΧΑΡΕΑ ΔΗΜ
ΚΟΥΡΜΠΕΤΗ ΣΤ
3 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 51.90 2
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Κ
ΛΥΡΗ ΡΕΝΑΤΕ
ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΝΙΚΗ
ΓΙΑΧΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ
4 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΑΚ.
ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ/ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ
ΝΙΦΟΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΛΒΙΝΑ

4Χ400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.05.24 26
ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΛΑΠΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΝΤΕΡΕΜΙ ΑΝΤΕΟΛΑ
2 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 4.11.89 2
ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ
ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΓΕΒΡΓΙΑ
ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ. – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 5.66 13
2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.13
3 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.12
4 ΝΤΕΜΑΪ ΛΕΝΙΤΣΑ – ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 5.07
5 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 5.04
6 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.01
7 ΤΣΙΩΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.91
8 ΛΥΡΗ ΡΕΝΑΤΕ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 4.90
9 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4.81
10 ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ/ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ – ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 4.45
11 ΓΚΟΤΖΑΪ ΝΕΡΑΪΝΤΑ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.23
12 ΚΟΖΙΩΡΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ – ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 4.16
13 ΣΟΛΑΜΑΚΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ – ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 3.87

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.92 13
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1.72 11
3 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΛΒΙΝΑ – ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.66 10
4 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΜΕΜΗ – ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.60 9
5 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ – ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.57 3,5
ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ – ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 1.57 3,5
6 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 1.57 2
8 ΝΤΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 1.53 1
9 ΝΤΕΜΑΪ ΛΕΝΙΤΣΑ – ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 1.48

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11.36 4
2 ΚΟΥΚΟΥΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 10.84 2
3 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ – ΑΟΑ Ο ΚΟΝΔΩΡ 10.80
4 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 10.66
5 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 10.51
6 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ – ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 10.33
7 ΚΟΖΙΩΡΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ – ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ ΑΚ.

ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΤΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.50 13
2 ΓΚΟΤΖΑΪ ΝΕΡΑΪΝΤΑ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.20 11

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 13.08 13
2 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 10.44 1
3 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.07
4 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 9.28
5 ΜΑΝΙΚΑ ΑΛΕΞ/ΔΡΑ – ΑΟ ΠΕΛΩΨ 8.43
6 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡ. – ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 8.02
7 ΠΑΠΑΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 7.78

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο – Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΛΙΚΑ ΑΟΥΡΟΛΕ – ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 48.14 13
2 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 45.24 11
3 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 43.04 10
4 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 41.66 9
5 ΚΟΚΟΤΗ ΦΡΟΣΩ – ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 38.74 8
6 ΚΩΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 38.30 7
7 ΝΙΦΟΡΑ ΙΩΑΝΝΑ – ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 33.28

ΣΦΥΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο –  Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔ – ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 46.50 13
2 ΚΑΪΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΧΑΡΑΛ – ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 40.04 1
3 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡ – ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 33.93
4 ΤΣΙΩΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ – ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 24.49

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-Α/Α. Ονοματεπώνυμο –  Σύλλογος – Επίδοση – Βαθμοί-
1 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31.87
2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΩΠΗ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 33.13

Χωρίς σχόλια

There are currently no comments on Το… νέο αίμα, είναι εδώ (!). Perhaps you would like to add one of your own?

Αφήστε το σχόλιό σας

pgeole
loading